Trzeźwa na scenę nie wychodzi!

Na scenę bez drinka? Nie ma mowy! Lily Allen nie potrafi bawić się bez alkoholu.

 

Problemy alkoholowe Lily Allen nie są żadną tajemnicą. Wokalistka miała ostatnio przerwę w piciu, ale sama przyznaje, że nie potrafi bez tego wytrzymać. Co najciekawsze, okazuje się, że Lily pije dla swoich fanów i w troskę o ich dobrą zabawę podczas koncertów.

 

Jeśli chcecie, żebym na scenie była zabawna, to musicie wiedzieć, że potrzebuję alkoholu. Tak, znów piję. Ostatniej nocy wypiłam pierwszego od pewnego czasu drinka. Nie ma mowy, żebym wyszła bez tego na scenę. Myślę nawet, że po kilku drinkach jestem jeszcze bardziej zabawna - powiedziała artystka w rozmowie z magazynem The Sun

 

Ciekawe, czy po kilku drinkach Lily nadal jest tylko zabawna czy już śmieszna? Jedno jest pewne, widok pijanej wokalistki na scenie nie jest już niczym niezwykłym. Tylko, że w tym przypadku ktoś ma wyraźny problem.

Więcej o:
Komentarze (24)
Trzeźwa na scenę nie wychodzi!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  juz ja kocham!!! cudna baba!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Szkoda, że takie autorytety mają teraz nastolatki. I co? Super przykład: jestem zabawna po alkoholu! Masakra.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  a co w tym złego ?? ciekaw jestem ilu z was bawi sie na trzeźwo? a co do używek i muzyki to spójrzcie w przeszłosc takie osobistości jak Jimi Hendrix, Jim Morrison, Janis Joplin, Rysiek Riedel (i długo by jeszcze wymieniać) mieli swoje nałogi?
  Ale wam ciezko jest siegnać pamięcia wstecz i nie pameitacie jak Chylińska wychodziła napi.....ona na scene (i abrdzo dobrze bo to pozwala artyscie uzewnetrznic sie całkowicie ). wasza pamięc siega jedynie do ostatniego odcinka "jak oni śpiewaja" i rozwazacie przez całe noc i dnie czy Cichopek miałą dobrze dobrane buty i makijaż nie nazbyt wyrazisty.
  Pozdro 600 :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  niech idzie na leczenie zanim bedzie za pozno

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Alien!

 • Gość: Gość

  0

  O, LIli Alien!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 0

  To żałosne, jak ona na siłę próbuje się wypromować... jej piosenki są do niczego więc próbuje zwrócić na siebie uwagę udająć pustą idiotkę i próbując wywoływać jakieś marne skandale... niestety droga Lily, niczym nie szokujesz i nie zadziwiasz, bo twoje "chwyty" były już dawno wykorzystane przez innych wokalistów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy -4

  Żal mi jej
  ;///

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -5

  UWAGA.! TYPUJEMY GORĄCĄ 20 ULUBIONYCH GWIAZD.!MASZ ULUBIONĄ GWIAZDE.? ZGŁOŚ JĄ DO KONKURSU.! MOŻE TWÓJ ULUBIENIEC ZOSTANIE ULUBIONĄ GWIAZDĄ.! CLEERCE.BLOG.ONET.PL!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX