Wychodzi z dołka?!

Agnieszkę Krukównę przerosło jej własne życie. Przebywała w szpitalu, teraz wraca do pracy, ale czy wszystko już z nią w porządku?

 

W ostatnich latach działo się z nią wiele złego. Publicznie przyznała się do zażywania narkotyków. Kiedy dwa lata temu pojawiła się na festiwalu filmowym w Międzyzdrojach była wychudzona, blada i zmęczona. Paliła jednego papierowa za drugim. Gdy wróciła do Warszawy, widywano ją w Parku Łazienkowskim, gdzie samotnie błąkała się miedzy alejkami. Na dwa dni przed premierą zrezygnowała z udziału w sztuce, w której miała zagrać główną rolę. Ponoć przerosła ją sytuacja.

 

Jak podaje czasopismo "Rewia", Agnieszka Krukówna wraca do pracy. A co działo się z aktorką w ostatnim czasie?

Ostatnie miesiące spędziła w szpitalu. To słaba psychicznie osoba, potrzebująca pomocy specjalistów. Przerosły ją kolejne wyzwania, duże role, a mam wrażenie, że tak naprawdę przerosło ją samo życie... - wyznała "Rewii" znajoma Krukówny

Nie wiadomo, czy dziś aktorka czuje się już lepiej. Bierze udział w próbach, znów zacznie występować w teatrze, ale stan jej zdrowia wciąż jest niepewny.

Nie mogę odpowiedzieć na pytanie, czy jest w lepszej formie. Zastrzegła, by nie podawać takich informacji. Ze względów na ogólny stan zdrowia nie życzy sobie kontaktów z mediami - powiedziała w rozmowie z "Rewią" Renata Dymna z działu promocji Teatru Powszechnego

Życie Agnieszki Krukówny nie przypomina życia jej koleżanek z branży. Nie bierze ona udziału w tanecznych show, nie pojawia się w telewizji. Życzymy uporania się z problemami i powrotu do dawnej, dobrej formy.