Aneta Kręglicka - wciąż najpiękniejsza? [FOTO]

Odpowiedź na to pytanie wydaje się jasna. Wystarczy rzucić okiem.
Aneta Kręglicka Wciąż najpiękniejsza? Ma 43 lata, choć w ogóle na tyle nie wygląda. Aneta Kręglicka jako pierwsza i jedyna jak dotąd Polka zdobyła tytuł Miss Świata. I nadal wygląda jak miss Odpowiedź na to pytanie wydaje się jasna. Wystarczy rzucić okiem. Ma 43 lata, choć w ogóle na tyle nie wygląda. Aneta Kręglicka jako pierwsza i jedyna jak dotąd Polka zdobyła tytuł Miss Świata. I mimo, że było to w roku 1989, to dziś modelka wydaje się jeszcze piękniejsza, prawda? 

 

Ma 43 lata, choć w ogóle na tyle nie wygląda. Aneta Kręglicka jako pierwsza i jedyna jak dotąd Polka zdobyła tytuł Miss Świata.

 

Aneta Kręglicka - najpiękniejsza kobieta na świecie

I mimo, że było to w roku 1989, to dziś modelka wydaje się jeszcze piękniejsza, prawda?

 

Więcej o:
Komentarze (98)
Aneta Kręglicka - wciąż najpiękniejsza? [FOTO]
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 24

  Kręglicka modelką? Krótki epizod po zdobyciu tytułu Miss World i szybko sama zrezygnowała z tego zajęcia. Dziewczyna szybko zorientowała się, że jest za mądra na to by jej życie kręciło się wokół zbijania wagi, kalorii, etc Nawet odrobiny trudu sobie pismak nie zadał by prześledzić jej żawodowy życiorys. Czemu nie napisał, że za pieniądze za zdobycie Miss World założyła jedna z pierwszych w Polsce agencji PR? Czego nie napisał, że obroniła doktorat na SGH? A może wizerunek głupiej blondi lepiej pasuje do charakteru portalu, stąd trudno było o tym napisać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 22

  Nawet jeśli kaprysicie, jedno trzeba przyznać - babka z klasą i ma klasę, czego nie da się powiedzieć o celebrytkach 'świeżego' chowu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  ...jak na swoj wiek to naprawde sie trzyma xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  Kobieta piękna pod każdym względem :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 14

  Zawsze uważałem ją za ikonę piękna kobiecego. Była i jest najpiękniejszą kobietą świata. No i ta klasa, ten szyk. REWELACJA

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  PIĘKNA

 • patsy

  Oceniono 20 razy 14

  jest piekna, n9ie wywoluje skandali i zachowuje si zgodnie z metryka, wielkie brawa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Na początku zdziwiłem się, że ktoś mógłby uważać ją za najpiękniejszą (nie wiedziałem kto to jest, widziałem tylko zdjęcie), ale jak przeczytałem, że ona ma ponad 40 lat... Ja bym się w tak wyglądającej 20-latce zakochał:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  A co to jest stroj "kompielowy" ?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX