Tragiczna obsada kolejnej edycji "Jak oni śpiewają"!

"Fakt" podaje dziesięć nazwisk uczestników programu. Jeśli wierzyć tabloidowi, zapowiada się zdecydowanie najgorsza edycja show!

.

Więcej o:
Komentarze (191)
Tragiczna obsada kolejnej edycji "Jak oni śpiewają"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 52 razy 30

  Chyba Żartujecie! To najlepsza do tej pory obsada. pani Teresa Lipowska byla gwiazdą niezapomnianego kABARETU dUDEK, WYSTęPOWAłA W kABARECIE sTARSZYCH pANOW, hANNA sLESZYńKA TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ UTALENTOWANYCH śpiewajacych aktorek, role teatralne Joanny Zólkowskiej przeszły do historii sztuki aktorskiej. Od dwóch lat nie mieszkam w Polsce, od czterech nie oglądam polskiej tv Czy wiecie że w Iralndii zawodnikow tanców na lodzie przygotowywali Jane Torvile i Christopher Dean, partnerowali rosyjscy mistrzowie, a w Finale pary wykonywały Bolero? ( myśle,że raczej redaktoreom Plotka nic to nie mowi) Dodam jeszcze ,że Polska jest tak wielkim i popularnym krajem,ze o koncercie takiego starego malo znanego zespolu jak ACDC nie ma co liczyc, a u nas na wsi bilety na oba koncerty w marcu i czerwcu dawno wyprzedane.Dobrze,ze Depeche Mode moze wystąpi jak znajda sie chetni ... nabywcy biletow ( nie sądzę, aby dziennikarze plotka ten zespol znali) Kto pozwala na publikację tk ponizajacych komentarzy. No a Pan Supron to przecież sportowiec o wielkim dorobku i w aspekcie sukcesów z Pekinu.... chyba nalezy mu się szacunek Obrzydliwi jesteście!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Średnia wieku 50. Czy to program o emerytach dla ememrytów?

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Lipowskiej szczęka nie wypadnie bo przykleja ją na koregatabs ha ha ha

 • paulinka083

  Oceniono 14 razy 12

  Nie oglądałam za często tego programu, ale teraz to z pewnością na to nie przełącze ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  zenada

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Tym razem na reklamach POLSAT nie zarobi ;)Odpadnie im najlepsza widownia. Wtopa będzie wieeelka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  O rany, kto to będzie oglądał?!?????

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Przepraszam ale z małymi wyjątkami to "chór staruszków z miasta Pruszków". Myślałam, że to program promujący młodych, którym trudniej w obecnych czasach się przebić, a tu są prawie sami zasłużeni długoletni artyści, to może teraz program jest dla uzupełnienia ich poborów? Albo nie mają już kogo zaprosić...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Lipowskiej zeby przypadkiem sztuczna szczeka nie wypadla jak bedzie spiewac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX