"Księżyc w nowiu" z Taylorem Lautnerem

Taylor Lautner po raz kolejny wcieli się w rolę sympatycznego wilkołaka!

 

Uwielbiany przez wszystkich aktor Taylor Lautner zagra wilkołaka Jacoba Blacka w sequelu hitowego filmu "Zmierzch".

 

Reżyser Chris Weitz napisał na oficjalnej stronie autorki książki Stephenie Meyer:

 

Jestem szczęśliwy, że mogę podać do wiadomości, iż Taylor Lautner zagra Jacoba Blacka w "Księżycu w nowiu". Otrzyma również pełne wsparcie od Summit Entertainment, Stephenie Meyer i całej ekipy producenckiej.
Postać z książki Stephenie przechodzi serię niezwykłych przemian w niezwykłych okolicznościach. Dotyczy to również jego wyglądu, więc nic dziwnego, że krążyło tak wiele spekulacji na temat tego, czy jeden aktor zagra postać, która przechodzi serię intensywnych zmian w całej serii książek. Instynkt podpowiadał mi, że Taylor był, jest i powinien być Jacobem, a postać zostanie najlepiej zagrana przez aktora pasującego emocjonalnie do tej roli. Myślę, że fani "Zmierzchu" - książki i filmu, będą zaskoczeni Jacobem Blackiem jakiego pokaże Taylor Lautner w "Księżycu w nowiu". Nie mogę się już doczekać wspólnej pracy na planie tego filmu. 

 

Wtóruje mu Stephenie Meyer:

Chciałabym tylko dodać, że brałam udział w podjęciu tej decyzji. Moim priorytetem zawsze było dobro kolejnej części sagi, czyli t,o co da nam najlepszy możliwy film. Cieszę się, że Taylor udowodnił mi, Summit Entertainment i reżyserowi, że najlepiej nadaje się do tej roli, że będzie najlepszym Jacobem Blackiem jakiego możemy mieć. Nie mogę się już doczekać, co Taylor wniesie do tej roli w tym roku.

 

Wcześniej krążyły plotki, że rolę tę ma dostać Michael Copon, ale jak się okazuje Taylor Lautner jest lepszy.

 

Taylor jest bardzo szczęśliwy, że nadal będzie mógł wcielać się w rolę Jacoba. Musi trochę urosnąć, ale to nie stanowi problemu :)

 

 

 

Kotek jest baaardzo szczęśliwy, że Taylor nadal będzie sympatycznym wilkołakiem!