Dziewczyna Gabrysia uczy tańca

Wiemy, kim jest dziewczyna Gabrysia.

 

Plotek kilka dni temu poinformował was, że Gabryś ma dziewczynę (Zobacz zdjęcia) . Ta wiadomość wywołała u fanek finalisty You Can Dance skrajne emocje, a wszyscy zainteresowani zaczęli zastanawiać się, kim jest tajemniczą wybranka Gabrysia.

 

Plotek już wie, kim jest dziewczyna najprzystojniejszego tancerza w Polsce. To Anita Sawicka, która jest nauczycielem tańca w szkole Fair Play Crew w Białymstoku. Na oficjalnej stronie studia tańca czytamy o Anicie tak:

Jest młodym, bardzo utalentowanym instruktorem i choreografem. Jej choreografie wyróżniają się naturalnym smakiem, którego szuka w ruchach poprzez inspirację życiem codziennym, otaczającym ją światem. Kładzie nacisk na łamanie wszelkich barier, uprzedzeń i kompleksów w ruchu tanecznym, co można zauważyć podczas trwania jej zajęć.
Anita w Studiu Tańca "Fair Play" przekazuje wiedzę i umiejętności ze stylu New Age w połączeniu z elementami tańca współczesnego. Tańcem zainspirował ją Rafał "Roofie" Kamiński oraz pozostali członkowie FPC.
Jest bardzo otwartym na nowe techniki tancerzem, wciąż uczy się i bierze udział w licznych warsztatach doskonaląc swoje umiejętności.

 

Mało tego. Oprócz Anety (Zło) Sawickiej tańca uczą Roofie, Karol Niecikowski, Piotr Gałczyk, Błażej Górski oraz Adrianna Kawecka, czyli elita You Can Dance.

Trzeba przyznać, że Anita i znajomi z YCD są po prostu nieźli:

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Dziewczyna Gabrysia uczy tańca
Zaloguj się
 • grace

  Oceniono 19 razy 13

  Anita jest na prawdę bardzo fajna... Ładnie tańczy, bo już parę razy byłam na jej zajęciach. No cóż... szkoda, że dziewczyna przez to wszystko będzie miała ciężkie życie... a pewnie chciała tylko być szczęśliwa...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  przecież każdy ma prawo mieć drugą połówkę... nawet Gabriel, a co do FPC jest to świetne studio tańca z którym jazde na obóz :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  świetny występ :D brawo FPC :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Gabriel to osoba medialna.. przez to, że brał udział w programie YCD jest o nim głośno i tego typu fakty będą wyciągane z jego prywatnego życia. Pisząc się na ten program musiał sobie z tego zdawać sprawe. Tego typu plotki teraz będą mu dosyć długo towarzyszyć i nic się na to nie poradzi;)
  to jest portal plotkarski i z takich różnych herezji żyja ludzie, którzy tu pracują. Jeżeli się to komuś nie podoba to uważam, że nie powinien tu wchodzić. Żyjemy w kraju demokratycznym i jest wolność słowa. W tych newsach nie docztałam się żadnych obraźliwych docinków w stronę Gabriela i jego dziewczyny, a nad podjaranymi fankami się nie zapanuje; ] nie ma się co produkować i roztrząsać nad tym czy ona jest fajna czy nie, bo i tak się nie zmieni mentalności pazernych ludzi.. Bless

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  fajnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Znam Anitę, bo tańczyłyśmy razem parę lat temu. Nic do niej nie mam , bo jest naprawdę bardzo miłą i sympatyczną osobą. Nie rozumiem tylko, dlaczego plotek włazi z buciorami w jej życie, tak samo, jak nie rozumiem nieżyczliwych komentarzy - nie znacie dziewczyny, to nie komentujcie. Nic wam chyba ni zrobiła. A jak tak bardzo 'kochacie' Gabrysia, to pozwólcie mu być szczęśliwym.

 • aleksandra1993

  Oceniono 13 razy 7

  Życzę im szczęścia!! A ja i tak Gabrysia uwielbiam,kocham hehe bo on jest po prostu SUUUUUPER!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  super :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  szczescia zycze!;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX