Taylor Swift zauroczona?

Chace Crawford musi uważać ;)
Taylor Swift zauroczona? Chace Crawford musi uważać. Taylor Swift przyznała, że jej wymarzony chłopak mógłby być przystojniakiem z "Plotkary", który w przeszłości spotykał się z jej koleżanką Carrie Underwood. Taylor Swift zgasiła płonne nadzieje wszystkich nastoletnich chłopców. Taylor przyznała w wywiadzie dla magazynu "Your Prom", że jej wymarzony chłopak mógłby być przystojniakiem z "Plotkary", który w przeszłości spotykał się z jej koleżanką Carrie Underwood. Jeśli wyniknie z tego randka, pewnie usłyszymy na ten temat piosenkę. Taylor przyznaje, że uwielbia pisać piosenki o rzeczach, które jej się przydarzyły, ponieważ pomaga to jej uporządkować sobie je w głowie. - Pisanie piosenek jest dla mnie jak oddychanie - mówi Taylor. Co na to Chace?

 

Gasząc płonne nadzieje wszystkich nastoletnich chłopców, Taylor Swift przyznała w nowym wywiadzie dla magazynu "Your Prom", że jej wymarzony chłopak mógłby być przystojniakiem z "Plotkary", który w przeszłości spotykał się z jej koleżanką Carrie Underwood .

 

Jeśli wyniknie z tego randka, pewnie usłyszymy piosenkę na ten temat. Taylor przyznaje, że uwielbia pisać piosenki o rzeczach, które jej się przydarzyły, ponieważ pomaga to jej uporządkować sobie je w głowie.

 

Pisanie piosenek jest dla mnie jak oddychanie - mówi Taylor

 

Co na to Chace ?

 

 

 

 

Więcej o: