Miejsce 5. Isis Gee oskarżona

 Robert Leszczyński się pogrążył, a Isis przeszła koszmar. Miejsce 5 - sex-afera.

 

Znany dziennikarz i krytyk muzyczny Robert Leszczyński nie mógł przez długi okres jeść i spać. Co go tak dręczyło? Ważne śledztwo. Leszczyński chciał bowiem dowieść, że Isis Gee jest transseksualna.

 

W maju tego roku Leszczyński mówił tak:

Przeprowadziłem śledztwo i mam dowody. Nie chcę dręczyć Isis ani niszczyć jej kariery. Ale szokuje mnie zmowa milczenia show-biznesu wokół tej sprawy. Przecież transseksualizm to nic wstydliwego. Dana International, zwyciężczyni Eurowizji z 1998 roku, jest transseksualistką.

 

Totalnym absurdem było śledzenie życia Isis. Ale to jeszcze nic, w porównaniu z tym, co wymyślił potem. Bo trzeba pamiętać, że w tej historii absurd gonił absurd. Dziennikarz zapragnął bowiem, aby wokalistka zorganizowała konferencję prasową i otwarcie przyznała się do zmiany płci.

 

Rozumiecie to? Człowiek, który zasiadał w jury Idola, który jest odpowiedzialny za wydobycie z głębi Polski takich talentów jak Flinta czy Makowiecki, z braku pracy zaczął śledzić życie pewnej Amerykanki.

 

Przypominamy tylko,że nasz ranking jest specyficzny ponieważ, aby uplasować się wysoko nie trzeba być idolem (Choć idole się tu znaleźli), nie trzeba być wybitnym aktorem czy piosenkarką (I tacy w naszym rankingu znaleźli miejsce), ale wystarczy zrobić coś tak głupiego jak zrobił Leszczyński, aby cała Polska przez pół roku musiała znosić takie polowania na czyjąś prywatność. Panie Leszczyński, gratulujemy 5 miejsca.

 

 

Isis Gee komentuje plotki