Wybierz ślub roku! Głosuj!

Ten rok obfitował w ceremonie ślubne gwiazd. Niektóre odbyły się z wielką pompą, inne przeszły prawie bez echa. Wybierzcie ślub, który waszym zdaniem był największym wydarzeniem!
Śluby 2008 Ten rok obfitował w ceremonie ślubne gwiazd. Słynne śluby gwiazd w 2008r.: Cichopek i Hakiel, Urbańska i Józefowicz, Kożuchowska i Wróblewski, Paskudzka i Rubik, Jusis i Makowiecki. Kto będzie następny? Ten rok obfitował w ceremonie ślubne gwiazd. Niektóre odbyły się z wielką pompą, inne przeszły prawie bez echa. 1. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - To musiało się w końcu stać! Kasia wyszła za Marcina we wrześniu w Zakopanem. O tym ślubie pisało się i mówiło bardzo długo. I kto by pomyślał, że poznali się na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"? 2. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - Być może do decyzji o ślubie zmusił ich błogosławiony stan panny młodej, ale co z tego? Uroczystość odbyła się w posiadłości nowożeńców pod Grójcem i choć był to tylko ślub cywilny, to Natasza miała na sobie piękną białą suknię. 3. Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - Ślub określono mianem sponsorowany, gdyż aktorka dziękowała po nim firmom Orbis i Volvo za wsparcie. Nic dziwnego, że potrzebowała wsparcia. Koszt ślubu wyniósł ponoć 200 tysięcy złotych! 4. Agata Paskudzka i Piotr Rubik - Młoda para ponad rok przygotowywała się do tego dnia. W prezencie ślubnym Agata dostała od Piotra piosenkę "Most dwojga serc", którą skomponował on specjalnie dla ukochanej. O ślubie mówiło się głównie w kontekście różnicy wieku pomiędzy nowożeńcami. Ale czy w miłości wiek ma znaczenie? 5. Reni Jusis i Tomek Makowiecki - To zdecydowanie najskromniejszy ze ślubów, które tu prezentujemy, ale nie zmienia to faktu, że możecie go uznać za najpiękniejszy. Na datę ceremonii Reni i Tomek wybrali magiczne 08.08.2008. Reni, która zazwyczaj ubrana jest bardzo awangardowo, tym razem postawiła na skromny strój, którym zachwyciła wszystkich.

 

Oto nominowani:

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

To musiało się w końcu stać! Kasia wyszła za Marcina we wrześniu w Zakopanem. O tym ślubie pisało się i mówiło bardzo długo. I kto by pomyślał, że poznali się na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"?

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Być może do decyzji o ślubie zmusił ich błogosławiony stan panny młodej, ale co z tego? Uroczystość odbyła się w posiadłości nowożeńców pod Grójcem i choć był to tylko ślub cywilny, to Natasza miała na sobie piękną białą suknię.

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Ślub określono mianem sponsorowany, gdyż aktorka dziękowała po nim firmom Orbis i Volvo za wsparcie. Nic dziwnego, że potrzebowała wsparcia. Koszt ślubu wyniósł ponoć 200 tysięcy złotych!

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Agata Paskudzka i Piotr Rubik

Młoda para ponad rok przygotowywała się do tego dnia. W prezencie ślubnym Agata dostała od Piotra piosenkę "Most dwojga serc", którą skomponował on specjalnie dla ukochanej. O ślubie mówiło się głównie w kontekście różnicy wieku pomiędzy nowożeńcami. Ale czy w miłości wiek ma znaczenie?

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Reni Jusis i Tomek Makowiecki

To zdecydowanie najskromniejszy ze ślubów, które tu prezentujemy, ale nie zmienia to faktu, że możecie go uznać za najpiękniejszy. Na datę ceremonii Reni i Tomek wybrali magiczne 08.08.2008. Reni, która zazwyczaj ubrana jest bardzo awangardowo, tym razem postawiła na skromny strój, którym zachwyciła wszystkich.

ZOBACZ WIĘCEJ!