Miejsce 11. Powrót Britney Spears

 Upadła księżniczka popu w końcu się podniosła, pozbierała to co zgubiła (Szacunek,wizerunek,osobowość) i powróciła w mega wielkim stylu.
2008: Powrót Britney Upadła księżniczka popu powróciła w wielkim stylu. Do wydarzeń 2008 roku zaliczamy powrót Britney Spears. Piosenkarka i mama dwóch urwisów wróciła w wielkim stylu, wydając nową płytę i chudnąc 20 kilogramów! Ta dziewczyna sięgnęła dna. Na szczęście Britney Spears po dość długim czasie stanęła na nogi, choć droga do normalności w jej przypadku była kręta i kamienista. W tym roku Britney otrzymała nagrody Grammy, wypuściła nowe teledyski i nagrała nową płytę. Spears w czasie tej trudnej podróży do normalności schudła ok. 20 kilogramów. To się nazywa powrót.

 

Ta dziewczyna sięgnęła dna. Na szczęście Britney Spears po dość długim czasie stanęła na nogi, choć droga do normalności w jej przypadku była kręta i kamienista. A jak do tego dochodzą narkotyki i ostry kac po mocno zakrapianej bibie, o upadek nie było trudno.

 

Plotka najbardziej rozbawiła plotka o tym, że Brit ma zagrać Matkę Boską! To był dopiero news (Czytaj). Potem przyszły te dobra informacje, czyli wieść o nagrodach Grammy, nowe teledyski i nowa płyta. Spears w czasie tej trudnej podróży do normalności schudła ok. 20 kilogramów. To się nazywa powrót. Wszystko znajdziesz tutaj