Miejsce 13. Feel milionerami

 Piotr Kupicha z chłopakami z zespołu nie muszą martwić się o przyszłość.
Feel i miliony Piotr Kupicha z chłopakami z zespołu nie muszą martwić się o przyszłość. Piotr Kupicha z chłopakami z zespołu nie muszą martwić się o przyszłość. Jak wyliczył "Fakt" zespół Feel zarobi w 2008 roku 3 miliony złotych. Piotrka Kupichę wszyscy kojarzą z romantyczną muzyką, z balladami, ale mało kto widzi go, jako biznesmena. A, szkoda, ponieważ Piotrek oprócz smykałki do śpiewania, ma tez smykałkę do zarabiania pieniędzy. Jak wyliczył Fakt w lipcu tego roku, zespół Feel zarobi w 2008 roku uwaga, uwaga - 3 miliony złotych. Jak? Za każdy koncert Kupicha z chłopakami jest w stanie wyciągnąć ok. 45 tysięcy. A pamiętajmy jeszcze o reklamach banków itp. Feel z malutkiego, podrzędnego zespoliku stał się ikoną popu i zdobył miliony fanek. Od pucybuta do milionera chciałoby się rzec.

 

Piotrka Kupichę wszyscy kojarzą z romantyczną muzyką, z balladami, ale mało kto widzi go, jako biznesmena. A, szkoda, ponieważ Piotrek oprócz smykałki do śpiewania, ma tez smykałkę do zarabiania pieniędzy.

 

Jak wyliczył Fakt w lipcu tego roku, zespół Feel zarobi w 2008 roku uwaga, uwaga - 3 miliony złotych. Jak? Za każdy koncert Kupicha z chłopakami jest w stanie wyciągnąć ok. 45 tysięcy. A pamiętajmy jeszcze o reklamach banków itp.

 

Dlaczego dajemy miejsce 13? Ponieważ Feel z malutkiego, podrzędnego zespoliku stali się ikonami popu i idolami milionów fanek. Ikonami, fanami oraz milionerami. Od pucybuta do milionera chciałoby się rzec.