Terentiew o Łepkowskiej: Gratuluje spostrzegawczości

Medialny konflikt Dody i Jusi się kończy. Ale spokojnie, będziecie mieli o czym czytać. bowiem nastał czas wojny między carycą telewizji a królową polskich seriali. Fajnie?
Terentiew o Łepkowskiej "Gratuluję spostrzegawczości" Medialny konflikt Dody i Jusi się kończy. Ale spokojnie, będziecie mieli o czym czytać. Nastał czas wojny między carycą telewizji a królową polskich seriali. Medialny konflikt Dody i Jusi się kończy. Ale spokojnie, będziecie mieli o czym czytać. bowiem nastał czas wojny między carycą telewizji a królową polskich seriali. Fajnie? A poszło o Kasię Cichopek . Piękna i nieco przesłodzona aktorka stała się przysłowiową kością niezgody. Dlaczego? Ponieważ jej aktorstwo oraz talent taneczny wciąż budzi w ludziach mieszane uczucia. I tak zwykły Kowalski oglądając "M jak Miłość" zadaje sobie pytanie: No umie grać ta Kaśka, czy nie umie? Pierwsza publicznie wypowiedziała się Ilona Łepkowska , która przyznała, że Cichopek nie jest zawodową aktorką. Żeby tego było mało, Iwona Pavlović, którą swego czasu oceniała talent taneczny Kasi w programie "Taniec z Gwiazdami" wyznała, że z Cichopek żadna tancerka. Czyli, krótko mówiąc - pozamiatały. Wreszcie ktoś stanął w obronie serialowej Kingi. Tym kimś, jest jej obecna szefowa, jedna z najbardziej wpływowych kobiet telewizji - Ninka Terentiew , która na pytanie, czy to prawda, że Cichopek nie umie grać ani tańczyć, wzburzyła się i zaatakowała Łepkowska - Drugą wpływową kobietę telewizji. Nie chcemy krakać, ale znając Ilonę, która nie da sobie w kasze dmuchać, nie pozwoli Ninie na takie wypowiedzi. A, i nie zapominajmy, że w tle konfliktu można przyuważyć Agnieszkę Fitkau - Perepeczko, którą z przyjemnością wbije szpilę w Ilonę.

 

A poszło o Kasię Cichopek . Piękna i nieco przesłodzona aktorka stała się przysłowiową kością niezgody. Dlaczego? Ponieważ jej aktorstwo oraz talent taneczny wciąż budzi w ludziach mieszane uczucia. I tak zwykły Kowalski oglądając "M jak Miłość" zadaje sobie pytanie: No umie grać ta Kaśka, czy nie umie.

 

Pierwsza publicznie wypowiedziała sięIlona Łepkowska , która przyznała, że Cichopek nie jest zawodową aktorką (Zobacz tutaj). Żeby tego było mało, Iwona Pavlović, którą swego czasu oceniała talent taneczny Kasi w programie "Taniec z Gwiazdami" wyznała, że z Cichopek żadna tancerka. (Zobacz tutaj). Czyli, krótko mówiąc - pozamiatały.

 

Wreszcie ktoś stanął w obronie serialowej Kingi. Tym kimś, jest jej obecna szefowa, jedna z najbardziej wpływowych kobiet telewizji - Ninka Terentiew , która na pytanie, czy to prawda, że Cichopek nie umie grać ani tańczyć, wzburzyła się i zaatakowała Łepkowska - Drugą wpływową kobietę telewizji.

 

Nie chcemy krakać, ale znając Ilonę, która nie da sobie w kasze dmuchać, nie pozwoli Ninie na takie wypowiedzi. A, i nie zapominajmy, że w tle konfliktu można przyuważyć Agnieszkę Fitkau - Perepeczko, którą z przyjemnością wbije szpilę w Ilonę.

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Terentiew o Łepkowskiej: Gratuluje spostrzegawczości
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 16

  Oj Plotku, zmanipulowałeś wszystko.Po pierwsze zmanipulowałeś N.Terentiew mówiąc o tym co powiedziłay Łebkowska i Pawlowić.Słuchałam tego co powiedziała na jej temat łepkowska I Pavlovic i żadna nie wypowiedziała się o Kasi w tonie krytyki.łepkowska stwierdziła ,że Kaśka nie jest dypolomowaną aktorką,ale to jej nie przeszkadza w tym żeby grać.A Pavlović powiedziała,że była "perełką " wśród wszystkich edycji TZG ,choć nie jest zawodową tancerką taką jak np. Herbuś.I to jest chyba oczywiste nawet dla samej Cichopek.Dlatego nie wiem Plotku czemu te przekłamane wypowiedzi? Czyżby prowokacja?pewnie ten komentarz nie przejdzie bo was skrytykowałam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  strasznie konfliktowa ta lepkowska najierw pokłocila sie z grocholą, pozniej z perepeczko a teraz t terentiiew

 • ulka63

  Oceniono 20 razy 8

  Bardzo szanuję panią Ninę Terentiew, jej wypowiedzi publiczne- mam wrażenie nigdy nikogo nie dotknęły , ani złośliwością , ani też zbytnią uszczypliwością .
  Dla mnie osobiście to wzór do naśladowania ,wzór wyjątkowej kultury i elegancji. Pozdrawiam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Jak sobie Łepkowska załozy własną telewizję to se bedzie mogła pokrytykować Terentiew

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  I tak największą medialną miernotą jest tutaj przeprowadzający ten 'wywiad' pan Telepeta, pardon, Patoleta...:-/

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Mogli by zmnienic tego podpasionego, sztywnego prezentera. Az boli go ogladac.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  strasznie konfliktowa ta lepkowska najierw pokłocila sie z grocholą, pozniej z perepeczko a teraz t terentiiew

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  A co to za niedorobiona melepeta interwiułuje z carycą?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  KOCHANI!!! WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT *********

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX