Kto w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami"?!

Już na wiosnę ruszy nowa edycja show. Czy są jeszcze gwiazdy, które mogłyby w nim wystąpić? Oczywiście, że TAK! Sprawdźcie nasze typy.

 

Zaledwie kilka tygodni temu Agata Kulesza i Stefano Terrazino wygrali ósmą serię "Tańca z gwiazdami", a TVN już lada dzień rozpocznie przygotowania do kolejnej edycji show. Skompletowanie gwiazd do każdej kolejnej serii staje się coraz trudniejsze, bo po prostu zaczyna brakować gwiazd, które jeszcze nie wystąpiły w show. A przynajmniej tak właśnie się wydaje!

 

Mandaryna, Natalia Kukulska, Reni Jusis, Ewelina Flinta, Monika Brodka, a nawet Frytka, które do tej pory nie zdecydowały się na udział w żadnym z programów rozrywkowych, ale pewnie będą konsekwentne i po raz kolejny odmówią.

 

Doda i Edyta Górniak zasiadające w fotelach jurorskich innych programów, raczej nie zrezygnowałyby z tej ciepłej i niewymagającej ciężkich treningów posadki.

 

Tatiana Okupnik zrezygnowała co prawda z prowadzenia "Gwiazdy tańczą na lodzie ", ale przy każdej z edycji "Tańca z gwiazdami" odmawiała udziału w nim, więc dlaczego akurat teraz miałaby ulec?

 

Z propozycji udziału z tanecznym show TVN-u ucieszyć mogłaby się Ola Szwed . W końcu aktoreczka nie zaliczyła jeszcze tylko "Tańca z gwiazdami"! W jej ślady mogłaby pójść jej przyjaciółka - Karolina Nowakowska .

 

Modelce Karolinie Malinowskiej nie powiodło się na lodzie, więc może teraz spróbuje swoich sił na parkiecie? A wraz z nią uczestniczki "Rankingu gwiazd": Weronika Książkiewicz, Weronika Rosati i Kasia Sowińska.

 

Może jakimś cudem na udział w programie zgodziłaby się Agnieszka Chylińska ? A może wiecznie krytykująca wszystkich Sara May podda się wreszcie krytyce jurorów i widzów? Ktoś, kto nie czułby się najlepiej, mógłby zaprosić do programu Jolę Rutowicz...

 

Najbardziej prawdopodobni uczestnicy show, to gwiazdy produkcji TVN-u, które stacja będzie chciała wypromować. Na parkiecie możemy więc zobaczyć Julię Kamińską lub Filipa Bobka z "BrzydUli " albo Pawła Małaszyńskiego, Jana Wieczorkowskiego i Pawła Królikowskiego z "Teraz albo nigdy!". Kasia Maciąg już odmówiła udziału w programie.

 

Prawdopodobny byłby też udział Katarzyny Kwiatkowskiej - aktorki znanej z ról między innymi Dody i Krystyny Jandy w programie "Szymon Majewski Show".

 

Jak widać, jest jeszcze sporo gwiazd i gwiazdeczek, które do tej pory nie pojawiły się w "Tańcu z gwiazdami", a dzięki odpowiednim namowom (i honorariom), mogą wreszcie ulec. Do nich dołączy jeszcze dwóch sportowców: kobieta i mężczyzna oraz zupełnie nieznana osoba, którą program dopiero wypromuje. W taki oto sposób obsada kolejnej edycji programu gotowa!

 

A kogo wy chcielibyście zobaczyć w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

 

Zobacz także:

Shazza i Zalef w "Tańcu z gwiazdami"

 

Więcej o:
Komentarze (206)
Kto w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami"?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  może TVN przeznaczył by te pieniądze na jakiś ciekawszy program. Bo tylko na 9 edycje można żygnąć

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  ale nędzny wybór...

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  a ja chce kube wojewodzkiego! Hii..:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Chylińska się nigdy nie zgodzi wystąpić w TZG :p

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  niekonczaca sie opowiesc...

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  a i jeszcze coś, ale już nie o wypchaniach sie. ja bym chciała, by DODA pokazała wreszcie na co ją stac procz glupich komentarzy i dogadywania. A jakby zaczela nadskakiwac to by ją Iwona P. uspokoiła;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  9 edycja? NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  mogliby już darowac sobie następną edycję tego badziewia,przecież tego już nawet nikt nie ogląda prócz emerytek(no chyba że są wyjątki).

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Jak by chociaz ktos fajny byl co smieszny jest Prokop , Chylinska co sie nikogo nie boi albo mariusz kalamaga to by przynajmniej bylo sie z czego posmiac a tak to jest zalosne LITOSCI TVN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX