Kupicha załatwił znajomym fuchę?

Zespół Sami, z którym występował niegdyś Piotrek, wystąpi w sylwestra obok największych polskich gwiazd. Załapała się też Liszowska. Koszmar!

 

Koncert sylwestrowy, który organizuje w tym roku stacja Polsat, ma być naprawdę sporym wydarzeniem medialnym. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiej piosenki - między innymi Edyta Górniak, Kayah oraz Feel.

 

Nijak do tego zestawienia ma się zespół Sami, który także wystąpi przed warszawską publicznością. Kapelę z pewnością kojarzycie z przeboju "Lato", który wylansowała prawie dziewięć lat temu. Gitarzystą Samych był wtedy Piotr Kupicha. Nie oszukujmy się, że gdyby nie ten fakt, dziś mało kto pamiętałby o zespole i raczej nie występowałby on podczas koncertu sylwestrowego organizowanego przez Polsat.

 

Managerowie zespołu Feel od niedawna reprezentują także interesy Samych, dlatego "wkręcenie" ich na tę imprezę z pewnością nie było trudne. Wystarczyło tylko postawić wymóg, że oprócz Feel'a organizatorzy mają zaangażować także Samych. To bardzo prawdopodobne.

 

W konsekwencji warszawską publiczność bawić będzie dawno zapomniany zespół, a w dodatku całą imprezę poprowadzi aktorka, której wszyscy mają już dość - mowa oczywiście o Joannie Liszowskiej. W mijającym roku nie przepuściła ona żadnej okazji, by pojawić się w telewizji.

 

Czy chcielibyście witać rok w takim towarzystwie?