Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie wezmą ślubu?

Podobno wszyscy tego chcą, ale na drodze stoi dwóch ważnych dla Joanny Brodzik panów - tak przynajmniej twierdzi tygodnik "Świat&Ludzie".

 

Naprawdę można się pogubić. Z jednej strony słychać głosy, że Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie biorą ślubu, bo po prostu nie mają takiej potrzeby. Teraz "Świat&Ludzie", powołując się na "osobę z bliskiego otoczenia pary", donosi, że oboje marzą o zalegalizowaniu swojego związku, jednak nie pozwalają na to inne obowiązki - dzieci.

 

- Asia marzy o tradycyjnym modelu rodziny: mąż, żona, dzieci. Bo choć potrafi być do bólu praktyczna, w sprawach damsko-męskich jest romantyczką,dla której przysięga przed ołtarzem ma wartość symboliczną. Śniła o tym już od dziecka - można z łezką wzruszenia przeczytać w tygodniku.

 

"Osoba z bliskiego otoczenia" wspomina również, żeJoanna Brodzik nie ma czasu myśleć o ślubie ze względu na dzieci, które pochłaniają dużo czasu i energii. Podobno aktorka nie ma nawet czasu na zakupy! Rzeczywiście szokujące.

 

A nie przyszło nikomu do głowy, że może to po prostu jej sprawa?

 

 

Taki kapelusz:
Więcej o:
Komentarze (16)
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak nie wezmą ślubu?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  skoro wegług was to jej sprawa to dlaczego o tym piszecie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  każdy robi tak aby jemu było dobrze ;;; chcą czy nie mają czasu to ich sprawa , ważne że są razem i wychowują dzieci....

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  To juz chyba przesada, by oceniac, czy ktos ma wziac slub czy nie! Najwazniejsze , ze sa szczesliwi. Dzieci podrosna, pomysla i o sobie. A tak w ogole to nie rozumiem tych zlosliwosci na temat wygladu Brodzik. Przy dwojce malych dzieci wyglad czasami nie jest najwazniejszy. My matki, chyba cos o tym wiemy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  dokładnie to tylko i wyłącznie ich sprawa co z tym zrobią. ważne że są ze sobą, wychowują dzieci i przede wszystkim są razem we czwórkę szczęśliwi:) każdy robi jak uważa

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  wcale jej się nie dziwię, dzieci są bardzo absorbujące i wymagają wiecznej uwagi, dla siebie człowiek nie ma czasu, znam to i ją rozumiem

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Znieść cenzure!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -3

  Straszne! Przecież oni żyją w grzechu. Co za wstyd!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy -5

  to babsko zestarzało się i roztyło :-(

 • zzz

  Oceniono 9 razy -5

  fakt...
  w kasi i tomku była super i nie chodzi tylko, że przytyła fryzura ją szpeci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX