Wojtek Cugowski ma córkę

Wojtek Cugowski musi zmienić gitarę na pieluszki.
Wojtek ma córkę! Wojtek Cugowski musi zmienić gitarę na pieluszki Wojtek Cugowski musi zmienić gitarę na pieluszki. Weronika, bo tak ma na imię jego pierwsza córka, przyszła na świat 3 grudnia. Czy odziedziczy talent? Weronika, bo tak ma na imię pierwsza córka Wojtka Cugowskiego, przyszła na świat 3 grudnia. Ważyła 3 kilogramy 600 gramów (swoją drogą spora z niej kobietka) i mierzyła 55 centymetrów. O narodzinach szczegółowo poinformowało Radio Lublin. Mama i córka czują się dobrze. O tacie nie wspomniano, ale z pewnością jest szczęśliwy. Dziewczynka jest pierwszą wnuczką Krzysztofa Cugowskiego. Wojtek Cugowski wraz z bratem tworzy zespół Bracia. Ciekawe, czy Weronika odziedziczy zdolności po dziadku, tacie i wujku.

 

Weronika, bo tak ma na imię pierwsza córka Wojtka Cugowskiego, przyszła na świat wczoraj. Ważyła 3 kilogramy 600 gramów (swoją drogą spora z niej kobietka) i mierzyła 55 centymetrów - poinformowało wczoraj Radio Lublin. Mama i córka czują się dobrze. O tacie nie wspomniano, ale z pewnością jest szczęśliwy.

 

 

Dziewczynka jest pierwszą wnuczką Krzysztofa Cugowskiego. Wojtek Cugowski wraz z bratem tworzy zespół Bracia. Ciekawe, czy Weronika odziedziczy zdolności po dziadku, tacie i wujku.

 

GRATULACJE

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ślub Piotra Cugowskiego