Wiola Fiuk wygrała You Can Dance!!!

Główną nagrodę 3. edycji You Can Dance zgarnęła Wiola Fiuk . Marcin Mroziński i Gabriel Piotrowski w finale YCD byli równie znakomici!

 

 

Finał 3. edycji You Can Dance był inny niż dwa poprzednie. Pierwszy raz mieliśmy do czynienia z dwuetapowym głosowaniem. Agustin Egurrola na początku show powiedział, że w finale musi znaleźć się dziewczyna i chłopak (podobnie jak w innych krajach, w których można oglądać YCD ).

W pierwszej rundzie zmierzyli się ze sobą chłopcy - Marcin Mroziński i Gabriel Piotrowski . Każdy z nich zatańczył w parze z Wiolą . Marcin i Gabryś szli ze sobą łeb w łeb, ostatnia minuta okazała się decydująca - to Gabryś miał stworzyć finałową parę z Wiolą.

 

Finałowy taniec był niesamowity! Wiola i Gabryś zatańczyli hip-hop w stylu gangsta. Początek tańca - cienie finalistów na kotarze, zachwycił nie tylko publiczność, jury także oniemiało! Po solówkach nadeszła chwila prawdy. Wyniki. Wygrywa Wiola. Właściwie nie mogło być inaczej, w wynikach cząstkowych, które pokazywano telewidzom miała 60% przewagę nad Gabrysiem - to przełożyło się na ostateczny wynik.

 

Wiola Fiuk jedzie na Broadway. Co ciekawe, nie wybiera się tam sama - Wiola postanowiła zabrać ze sobą Marcina Mrozińskiego.

 

Jak sama powiedziała:

 

Zgodnie z umową Marcin jedzie ze mną na Broadway

 

Wiola zasponsoruje Marcinowi wyjazd z pieniędzy, które wywalczyła. Fajny gest?

 

Wiola jest pierwszą dziewczyną w Polsce, a drugą na świecie, która wygrała You Can Dance .

 

 

Kotek gratuluje Wioli zwycięstwa! Wam, Drogie Czytelniczki, także należą się gratulacje - w kotkowej sondzie doskonale przewidziałyście wyniki finału 3. edycji YCD . Brawa!!!

 

 

 

 

Kolejna, 4. edycja You Can Dance już w styczniu! Kotek nie może się doczekać!!!