Wiola, Marcin czy Gabryś - kto wygra You Can Dance 3? GŁOSUJ!

Wasze głosowanie na Kotku przełożyło się na wyniki półfinału. Dzisiaj finał, więc wspólnie wybierzmy zwycięzcę 3. edycji You Can Dance. Czy Wiola Fiuk zostanie pierwszą dziewczyną, która wygra YCD? A może będzie to Gabriel Piotrowski albo Marcin Mroziński. GŁOSUJCIE!

 

Do finału trafili najlepsi z najlepszych. To właśnie ta trójka: Wiola Fiuk, Marcin Mroziński i Gabryś Piotrowski staną do walki o tytuł zwycięzcy 3. edycji You Can Dance oraz stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu. Które z nich przekona widzów swoim tańcem? To zobaczymy już wieczorem, ale możemy spróbować to przewidzieć.

 

Oto kandydaci na zwycięzców oraz to, co sami mówią o sobie:

 

Wiola Fiuk

 

Kiedy Wiola była mała, w każdym kącie tańcowała,
meble mamie przestawiała i sąsiadom na nerwach grała...
W końcu tatko dosyć miał i ją na tańce zapisał.
Tak minęło dziesięć latek i urósł nam ten kwiatek. (źródło TVN)

 

 

 

Gabriel Piotrowski

 

To wszystko przez mamę. To ona mnie urodziła, to ona, gdy miałem 8 lat, wysłała mnie na pierwsze zajęcia tańca towarzyskiego. Zapierałem się o wszystkie framugi i płakałem jak nienormalny. Po jednym treningu wszystko się zmieniło... (źródło TVN)

 

 

Marcin Mroziński

 

Nazywam się Marcin Mroziński, mam 20 lat, studiuję Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Łódzkim. Już w wieku 5 lat codziennie nagabywałem rodziców, aby zapisali mnie do szkoły tanecznej, aż w końcu to uczynili. (źródło TVN)

 

 

Każdy z nich jest inny i każdy ma rzeszę oddanych fanów. To, kto wygra, okaże się już niedługo. Tymczasem zagłosujcie, bo macie zazwyczaj dobre przeczucie.

 

 

Wielki Finała III edycji You Can Dance