Kapitalny Pomysł to niewypał ?

Biznesowy Mam Talent z Marcinem Mellerem jako prowadzącym przeszedł bez echa. Czy ma jeszcze szansę stać się hitem tej zimy?

 

Nic nie jest jeszcze przesądzone. Pierwszy odcinek miał premierę 30 listopada (Niedziela) o godz. 17:00 i... cisza, chciałoby się rzec. Marcin Meller , który do niedawna prowadził Dzień Dobry TVN stał się chyba przysłowiowym stryjkiem. No, bo Kapitalnego Pomysłu "siekierką" telewizyjną, jak na razie nazwać nie można.


Nie pomógł też udział Mariusza Czerkawskiego , który zasiadł w jury. Czerkawski to sportowiec, bożyszcze kobiet i biznesmen (Współwłaściciel sieci klubów Gimnasion). Ale jest nadzieja.

 

Jak w każdym tego typu programie znalazło się kilku "kosmitów". Jeden uczestnik chciał sprzedawać czas (Koszt 50 Euro), inny zaś projektować ubrania dla zespołów punkowych. Plotek poleca ten program, ponieważ jest Biznesowym Mam Talent i Sędzią Anną Marią Wesołowską w jednym, co daje kapitalną rozrywkę w każda niedzielę.

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Kapitalny Pomysł to niewypał ?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  Mnie program się podobał, myślę że będzie o nim głośniej, jak się bardziej przyjmie. Kiedyś był już podobny program o nieco innej formule. www.zdamy.pl

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  ja ogladałam ten program i mi się podobał, wkoncu coś innego, a nie tylko te tańce, największy świr to był ten co chciał czas sprzedawać

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  ja chce powrotu AGENTA z prowadzacym mellerem!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Ale to jest fajny pomysł. Dajcie im czas. Bo wreszcie mogą się przebić ludzie spoza tzw. show biznesu, którzy chcą się rozwijać, a nie mają keszu. Mnie się idea podoba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Nieudana próba brytyjsko-amerykańskiego programu DRAGON'S DEN. Widzę, że jacy biznesmeni tacy uczestnicy.
  Po pierwsze biznesmenom brakuje szacunku do uczestników. Biznesmeni - wysłuchajcie ich najpierw, a potem zadajcie pytania, proszę nie przerywać. Niby z wyższych sfer, a brak kultury.
  Za to uczestnikom brak jakiegokolwiek przygotowania. Widać co Polska szkoła robi z ludźmi. Zero umiejętności prezentacji.
  Uczestnicy:
  1.przedstawić się
  2.powiedzieć ogólnie na co potrzebujecie pieniądze
  3.przedstawić krótką prezentacje co to za produkt
  4. powiedzieć kto go będzie robił
  5. wiedzieć ilu przewidujecie klientów, przygotować przybliżony plan
  6. jakie wydatki i na co
  7. w jakim czasie przewidywany zwrot z inwestycji ( orientacyjnie )
  7. Zapytać czy jury ma pytania.
  Sukces murowany. Tak robią profesjonaliści.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  W sumie nie ogladałam, bo nie słyszlam, ze taki program ma powstac. Byłam fanką trampoliny na tv4. Lepszy taki program niż gwiazdy jezdzace tanczace spiewajace. Mam juz od nich odruch wymiotny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  wszystko ok, ludzie niech tam z lepszymi jeszcze pomysłami przychodzą, ale to pożal się boże jury...
  żal...
  fosfory takie pogardliwe, że rzygać sie chce jak się na ich zdegustowane pyski patrzy

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Oni już wciskają na siłę tyle tych programów rozrywkowych i dlatego jest tak dużo niewypałów.Niektóre są naprawdę dobre ale teraz nawet się tak dobrze nie wysilają zrobić naprawdę fajny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Gdybym wiedziała to bym obejrzała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX