Zapendowska ocenia polskie gwiazdy!

Dowiedz się, co myśli między innymi o Dodzie, Edycie Górniak i Joli Rutowicz.

 

W wywiadzie dla magazynu "Party" Elżbieta Zapendowska, jak zawsze, nie szczędzi słów krytyki pod adresem kilku polskich gwiazd.

 

Doda

Pani Ela zawsze chwaliła Dodę mówiąc, że jest najlepiej "ryczącą" piosenkarką i największym "odpałem". Talentu i głosu nie da się Dodzie odmówić, ale zdaniem Zapendowskiej jej pięć minut na scenie dobiega właśnie końca. Sądzi, że nie da się budować kariery tylko na skandalach.

 

Edyta Górniak

Ela naprawdę szanuje głos i talent Edzi, ale czasem wyraźnie irytyje ją jej zachowanie. Uważa Górniak za zbyt histeryczną momentami gwiazdę. Na szczęście Edyta ostatnio wrzuciła na luz.

 

Łukasz Zagrobelny

Jego płytę jurorka uważa za kawał dobrej roboty. Wokalista często sięga po jej rady i to nie tylko w sprawach zawodowych, ale także osobistych. Łukasz ponoć dobrze na tym wychodzi.

  

Natasza Urbańska

Ela widzi w niej spory potencjał. Była bardzo niepocieszona, kiedy na zeszłoroczną Eurowizję pojechała Isis Gee, a nie Natasza. Zdaniem jurorki mogliśmy uniknąć katastrofy wysyłając na konkurs Urbańską.

  

Jola Rutowicz

Osoby, które pojawiają się na świeczniku tylko na pięć minut, nie są dla mnie gwiazdami. Najlepszym przykładem jest Jola Rutowicz, gwiazda bez talentu z kategorii "chcę być sławna za wszelką cenę", dziecko żądnej taniej sensacji telewizji - mówi Zapendowska

Ze wszystkimi ocenami Zapendowskiej trudno się nie zgodzić - to kobieta, która zna się na muzyce i show-biznesie jak mało kto w tym kraju.

 

Więcej o: