Adrianna Kawecka odpadła przed finałem You Can Dance

Adrianna Kawecka nie wystąpi w finale You Can Dance 3. Szczęśliwi natomiast są Wiola Fiuk, Marcin Mroziński i Gabriel Piotrowski. Wczoraj dali popis swoich możliwości!

 

Było dokładnie tak, jak w sondażu na Kotku. Najmniej Waszych głosów zdobyła Ada Kawecka i to właśnie ona pożegnała się z szansą wyjazdu na taneczne stypendium na Broadway. Przynajmniej tymczasowo, bo, co bardzo często podkreślała Kinga Rusin, Ada ma dopiero 16 lat i może naprawdę jeszcze bardzo, bardzo, bardzo dużo osiągnąć! I na pewno tak będzie!

 

 

Do finału trzeciej edycji You Can Dance weszło dwóch chłopaków i dziewczyna. To właśnie oni, czyli Wiola Fiuk, Gabriel Piotrowski i Marcin Mroziński, powalczą o główną nagrodę. Wczoraj pokazali, że walka będzie bardzo zacięta.

 

 

Uczestnicy wykonali po dwa duety i jednej solówce. Najpierw były pary mieszanie - Wiola z Marcinem i Gabryś z Adą. Później zrobiło się dużo ciekawiej. Dziewczyny zatańczyły ze sobą, a chłopcy ze sobą. W tym drugim wypadku było dość zabawnie, gdyż panowie tańczyli na obcasach!!! Bez względu na to, co mówił Michał Piróg i Agustin Egurrola, poszło im całkiem nieźle ;)

 

 

W międzyczasie mogliśmy zobaczyć popis tanecznych umiejętności uczestników poprzednich edycji. Miło było znowu zobaczyć Roofiego, Marysię Foryś i Natalię w akcji.

 

Ogłoszenie wyników było smutne, ale musiało nastąpić. Decyzją widzów odpadła Adrianna Kawecka. Kinga Rusin zapowiedziała również kolejną edycję show. Już na wiosnę rusza You Can Dance 4!

 

Co sądzicie o finałowej trójce?