You Can Dance 3 - kto wejdzie do finału? GŁOSUJ!

Już dziś wieczorem rozstrzygną się losu półfinalistów You Can Dance. Odpadnie tylko jeden tancerz i straci tym samym możliwość udziału w finale i wyjazdu na stypendium taneczne na Broadway. Kto to będzie? GŁOSUJ!

 

Ta edycja jest rzeczywiście wyjątkowa. Czwórka półfinalistów, która ma szansę przejść do finału, jest niezwykle mocna i trudno wskazać pośród niej najmocniejszą osobę. Każdy z młodych tancerzy jest świetny w innej technice i każdy sam w sobie jest inny. Dzisiaj jedna osoba odpadnie i w finale zobaczymy dwie dziewczyny i chłopaka lub dwóch chłopaków i dziewczynę. Jak do tej pory You Can Dance wygrało dwóch facetów, więc może czas na zmianę? Wszystko zależy od widzów.

 

Oto kandydaci na zwycięzcę:

 

Adrianna Kawecka

 

Urodziłam się i mieszkam w Białymstoku. Mam 16 lat. Tańczę, od kiedy pamiętam. Mam w sobie mnóstwo energii i trudno mi usiedzieć w jednym miejscu. Wszędzie mnie pełno. Uwielbiam się uśmiechać i zarażać tym uśmiechem innych. Zawsze brnę do wyznaczonego celu, i nie ma mowy o poddawaniu się. (źródło TVN)

 

 

 

Energetyczny taniec Adrianny

 

 

Wiola Fiuk

 

Kiedy Wiola była mała, w każdym kącie tańcowała,
meble mamie przestawiała i sąsiadom na nerwach grała...
W końcu tatko dosyć miał i ją na tańce zapisał.
Tak minęło dziesięć latek i urósł nam ten kwiatek. (źródło TVN)

 

 

 

Zobacz jak tańczy Wioleta

 

 

Gabriel Piotrowski

 

To wszystko przez mamę. To ona mnie urodziła, to ona, gdy miałem 8 lat, wysłała mnie na pierwsze zajęcia tańca towarzyskiego. Zapierałem się o wszystkie framugi i płakałem jak nienormalny. Po jednym treningu wszystko się zmieniło... (źródło TVN)

 

 

 

Ostry taniec Gabriela

 

 

Marcin Mroziński

 

Nazywam się Marcin Mroziński, mam 20 lat, studiuję Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Łódzkim. Już w wieku 5 lat codziennie nagabywałem rodziców, aby zapisali mnie do szkoły tanecznej, aż w końcu to uczynili. (źródło TVN)

 

 

 

Co tańczy Marcin?

 

 

Jeśli widzowie głosujący na swoich faworytów będą kierowali się sympatią do finalistów, to pewnie w ostatnim odcinku zobaczymy dwójkę chłopaków i dziewczynę. W poprzednich edycjach to mężczyźni otrzymywali więcej głosów. Czyżby głosowały tylko kobiety?

 

Na kogo będziecie głosować?