Targ próżności u Szymona Majewskiego

Janusz Palikot chwalił się swoim dobytkiem, a Kasia Figura umięśnionym ciałem.
Targ próżności u Szymona W "Szymon Majewski Show" Kasia Figura chwaliła się swoim umięśnionym ciałem. Goście programu "Szymon Majewski Show" zamienili go w prawdziwy targ próżności - Kasia Figura pochwaliła się swoją nową figurą, a Janusz Palikot samolotem. Goście ostatniego programu "Szymon Majewski Show" zamienili go w prawdziwy targ próżności. Kasia Figura pochwaliła się swoją nową figurą. Znowu, bo przecież zrobiła to już we wszystkich możliwych magazynach i czasopismach. Aktorka opowiedziała, że codziennie rano ćwiczy na siłowni, po czym prezentowała Szymonowi i politykowi swoje umięśnione udo, które obu kazała dotknąć. Janusz Palikot pochwalił się natomiast, że w swoich trzech domach ma mniej więcej piętnaście łazienek. Oczywiście, można to potraktować jako żart. Za to nie można podejść tak do sprawy samolotu polityka. Przyznał on, że kupił tę maszynę w Ameryce, jednak w posiadaniu pojazdu nie ma nic nadzwyczajnego, gdyż takich samolotów jest w Polsce już dwa tysiące. Faktycznie, któż z nas nie ma w swoim garażu takiego samego samolotu?

 

Wczorajsi goście programu Szymon Majewski Show zamienili go w prawdziwy targ próżności. Kasia Figura pochwaliła się swoją nową figurą. Znowu, bo przecież zrobiła to już we wszystkich możliwych magazynach i czasopismach. Aktorka opowiedziała, że codziennie rano ćwiczy na siłowni po czym prezentowała Szymonowi i politykowi swoje umięśnione udo, które obu kazała dotknąć.

 

Janusz Palikot pochwalił się natomiast, że w swoich trzech domach ma mniej więcej piętnaście łazienek. Oczywiście, można to potraktować jako żart. Za to nie można podejść tak do sprawy samolotu polityka. Przyznał on, że kupił tę maszynę w Ameryce, jednak w posiadaniu pojazdu nie ma nic nadzwyczajnego, gdyż takich samolotów jest w Polsce już dwa tysiące. Faktycznie, któż z nas nie ma w swoim garażu takiego samego samolotu?

 

Właściwie lepiej, by goście programu rozrywkowego się chwalili, niż żalili.