Targ próżności u Szymona Majewskiego

Janusz Palikot chwalił się swoim dobytkiem, a Kasia Figura umięśnionym ciałem.
Targ próżności u Szymona W "Szymon Majewski Show" Kasia Figura chwaliła się swoim umięśnionym ciałem. Goście programu "Szymon Majewski Show" zamienili go w prawdziwy targ próżności - Kasia Figura pochwaliła się swoją nową figurą, a Janusz Palikot samolotem. Goście ostatniego programu "Szymon Majewski Show" zamienili go w prawdziwy targ próżności. Kasia Figura pochwaliła się swoją nową figurą. Znowu, bo przecież zrobiła to już we wszystkich możliwych magazynach i czasopismach. Aktorka opowiedziała, że codziennie rano ćwiczy na siłowni, po czym prezentowała Szymonowi i politykowi swoje umięśnione udo, które obu kazała dotknąć. Janusz Palikot pochwalił się natomiast, że w swoich trzech domach ma mniej więcej piętnaście łazienek. Oczywiście, można to potraktować jako żart. Za to nie można podejść tak do sprawy samolotu polityka. Przyznał on, że kupił tę maszynę w Ameryce, jednak w posiadaniu pojazdu nie ma nic nadzwyczajnego, gdyż takich samolotów jest w Polsce już dwa tysiące. Faktycznie, któż z nas nie ma w swoim garażu takiego samego samolotu?

 

Wczorajsi goście programu Szymon Majewski Show zamienili go w prawdziwy targ próżności. Kasia Figura pochwaliła się swoją nową figurą. Znowu, bo przecież zrobiła to już we wszystkich możliwych magazynach i czasopismach. Aktorka opowiedziała, że codziennie rano ćwiczy na siłowni po czym prezentowała Szymonowi i politykowi swoje umięśnione udo, które obu kazała dotknąć.

 

Janusz Palikot pochwalił się natomiast, że w swoich trzech domach ma mniej więcej piętnaście łazienek. Oczywiście, można to potraktować jako żart. Za to nie można podejść tak do sprawy samolotu polityka. Przyznał on, że kupił tę maszynę w Ameryce, jednak w posiadaniu pojazdu nie ma nic nadzwyczajnego, gdyż takich samolotów jest w Polsce już dwa tysiące. Faktycznie, któż z nas nie ma w swoim garażu takiego samego samolotu?

 

Właściwie lepiej, by goście programu rozrywkowego się chwalili, niż żalili.

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Targ próżności u Szymona Majewskiego
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 19

  Palikot ma też bujniejszą fryzurę niż Kaśka ;>

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  Figura pochwaliła się swoją nową ... łysiną.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  Jak Figura pokazuje gołą d***, to Słońce się chowa, bo nie chce jej oglądać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  taa, siłownia... i wizyty w zacisznych gabinetach, gdzie koryguje się to i owo

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Figura tak naprawdę to nie ma się czym chwalić, gdyż niejedna kobieta w jej wieku wygląda dużo lepiej i ma lepszą figurę, a co do Palikota to ciekawi mnie kto sprząta te łazienki, bo ja po jednej mam dosyć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  chyba targowisko próżności, szkoda, że nie bazar. A Figura to niedługo będzie wyglądała jak Madonna. Odwaliło jej przez tą nową figurę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  a po co palikotowi tyle lazienek? ja mam jedna i mi wystarcza!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Palikot to jedyna barwna postać w polityce. Facet ma jaja i odwagę w wypowiedziach, a ma więcej w głowie niż niejeden minister.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  figura sie robi na madonne. zenada. brak pomyslu na siebie. stanie sie taka sama sucha tyczka jak madonna. potwierdzeniem tego ze wzoruje sie na madonnie jest ta czerwona niteczka na nadgarstku.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX