Najman grozi Wydrze

Wydra: To są chyba jakieś żarty! Kolejny medialny konflikt ?

 

Pięściarz Marcin Najman , który jest bardziej znany z akcji szukania konia Joli Rutowicz, niż ze swoich sportowych dokonań, grozi Szymonowi Wydrze ! O co poszło? Oczywiście o kobietę.

 

Dzisiejszy Super Express publikuje wyznania Marcina , który uważa, że Wydra podrywał jego dziewczynę i to w dość nieelegancki sposób:

Szymku, dam ci jedną radę: jeżeli jeszcze raz będziesz chciał podrywać jakąś dziewczynę, z którą akurat się spotykam, rób to w sposób elegancki, tak, aby nie obgadywać mnie do niej jak ciotka z parady gejów - wyznaje Super Expressowi Najman.

Marcin wygląda na typa, który potrafi dobrze przywalić, ale nie robi tego bez powodu:

 

 

Najman dodaje również:

Jeżeli już,to zaprezentuj swoje zalety, np. zaśpiewaj piosenkę, pokaż kolekcję swoich wrzynających się w tyłek spodni. Wydra to rodzaj żeński, więc Szymku możesz być spokojny, kobiety nie uderzę, ale za ucho wytargam bez pardonu, jeżeli nie zmienisz swojego postępowania - ostrzega Marcin Szymka

 

Plotek już gratuluje chłopakom. Na pewno znajdą się w czwartej edycji Gwiazdy Tańczą na Lodzie. A swoją drogą, ciekawe o którą blondynkę poszło? Może o tą: