Uczestnicy You Can Dance mają słabość do disco-polo

Roofi był członkiem zespołu Topless, a uczestnik trzeciej edycji tańczy u Etny.

 

To, że Roofi był wokalistką (Tancerzem?) disco-polowej grupy Topless, wiedzą już wszyscy. Ale to, że uczestnik obecnej edycji YCD Gabriel Piotrowski tańczy u królowej tego gatunku Etny , już nie.

 

Sama artystka na swojej oficjalnej stronie pisze tak:

Gabriel Piotrowski, tancerz który współpracuje z Etną, zakwalifikował się do finałowej 16-ki uczestników trzeciej edycji programu You Can Dance. W każdą środę o godz. 21.30 na antenie TVN możemy oglądać go na żywo. Trzymamy kciuki i zachęcamy do wysyłania sms-owych głosów na Gabrysia!!!

 

Podczas środowego odcinka tanecznego show, uczestnicy zdradzali widzom swoje ukryte tajemnice. Gabryś przyznał, że widzowie nie wiedzą o tym, że od kilku lat jest wokalistą rockowego zespołu. Ale o Etnie nic nie wspomniał. Królowo, chyba się wygadałaś.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Uczestnicy You Can Dance mają słabość do disco-polo
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 25

  no i co z tego że u niej tańczy... liczą sie umiejętności i talent a nie gdzie sie dorabia.. ja nie mam nic przeciw disco polo

 • sweet_emilcia

  Oceniono 23 razy 21

  Co z tego że u niej tańczył. Teraz tańczy w YCD. Dla jedych you can dance jest obciachowe a dla innych disco-polo. Ważne ze robi to co kocha. a jak zaczynał nie powinno nkogo obchodzić.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 20

  ^^^>... Mmm... Gabryś*::*>.

 • hermiona13

  Oceniono 20 razy 18

  Gabryś najlepszy<333 xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 18

  ^^^ Gabryś jest Boski ::**>.. i powinien wygrać:*:*>..

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 18

  Gabryś jest najlepszym uczestnikiem w tej edycji ^^. Nie dość że tańczy zajebiście, to jeszcze bosko wygląda ;). Musie wygrać tę edycję ;)).
  Co do disco-polo to nie wiem czemu niektórzy tak to krytykują. Sama za bardzo za tym nie przepadam, ale nie mam nic do tych, którzy to lubią.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  no i bardzo dobrze,kazdy musi gdzies zacząc ,a disco-polo? to zajafajna muzyka, jak sobie mozna wyobrazic wesele bez disco-polo? NIE SMIAC SIE Z DISCO-POLO!!! I nie robcie z tego takiej sensacji ,tez mi cos...

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 16

  Gabryś ma szanse zostać świetnym i znanym tancerzem- a autor tego artykułu nigdy nie zostanie prawdziwym dziennikarzem- będzie pisał te swoje wypociny dalej

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  o rany, zdarzył się przypadek, że akurat tancerze z Białegostoku lubią disco-polo i macie podnietę :/ lepiej zauważcie, że z Białegostoku (<3) do programu dostało się aż 5 osób!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX