Perepeczko na emeryturze

Gwiazda "M jak Miłość" dostaje 1000 złotych emerytury.
Perepeczko na emeryturze Gwiazda "M jak Miłość" dostaje 1000 złotych emerytury. Agnieszka Fitkau-Perepeczko przyznała w programie Magdy Mołek "W roli głównej...", że nie ma stałych dochodów, a jej emerytura wynosi 1000 złotych. Gościem ostatniego odcinka programu "W roli głównej..." była Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Prowadząca program Magda Mołek zapytała aktorkę, dlaczego sprzedawała na Allegro pamiątki po swoim zmarłym mężu Marku Perepeczko. Agnieszka odparła, że nikt jej nie wmówi, że trzymanie tylu pamiątek po zmarłym mężu jest normalne (Marek Perepeczko kochał zbierać wszystko. Kolekcjonował płyty, figurki, gitary, książki i wiele innych przedmiotów). Fitkau-Perepeczko zdradziła również, że musi sobie jakoś radzić, ponieważ nie ma stałych dochodów, a jej emerytura wynosi 1000 złotych. Dziwne? W Polsce to normalne, że po kilkudziesięciu latach pracy dostaje się 1000 złotych. Dla Agnieszki to "aż" tyle czy "tylko" tyle ?

 

Podczas wczorajszego programu "W roli głównej...", gościem byłaAgnieszka Fitkau-Perepeczko. Prowadząca program Magda Mołek zapytała aktorki, dlaczego sprzedawała na Allegro pamiątki po swoim zmarłym mężu Marku Perepeczko. Agnieszka odparła, że nikt jej nie wmówi, że trzymanie tylu pamiątek po zmarłym mężu jest normalne (Marek Perepeczko kochał zbierać wszystko. Kolekcjonował płyty,figurki,gitary,książki i wiele innych przedmiotów).

 

Fitkau-Perepeczko zdradziła również, że musi sobie jakoś radzić, ponieważ nie ma stałych dochodów, a jej emerytura wynosi 1000 złotych. Dziwne? W Polsce no normalne, że po kilkudziesięciu latach pracy dostaje się 1000 złotych. Dla Agnieszki to "aż" czy "tylko" ?

 

 

W roli głównej -Czołówka:

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Perepeczko na emeryturze
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Jak jej za mało, to niech zbiera puszki po piwie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Trzeba było płacić odpowiednie składki, a nie żyć wyłącznie czasem teraźniejszym!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Ludzie maja po 750 zeta

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  dobrze że jeszcze ma co sprzedawać i niech się z tego cieszy, bo ja jak pójdę na emeryturę to nie mam nic takiego co mogłabym sprzedać, a też pracuję wiele lat

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  po 30-tu latach pracy nie mam nawet 1000,-

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  aż na jedną ,babe, (&&)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Jak po 30 latach pracy nie masz nawet 1000 złotych, to pracuj w kopalni.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  a skąd ona ma polska emeryture ,przeciez całe zycie siedziała na plazy w Australii???

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Oj,Oj,Oj... szkoda babci :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX