Cała prawda o Dodzie i rozpadzie Virgin!

Wielki powrót zespołu to tylko kwestia czasu. Zobacz dlaczego!
Cała prawda o Virgin Wielki powrót zespołu to tylko kwestia czasu. Plotek uważa, że Doda i Tomek Lubert specjalnie doprowadzili do rozpadu zespołu, aby po pewnym czasie reaktywować go z jeszcze większą popularnością. Gdy Tomek Lubert ogłosił w 2007 roku, że odchodzi z Virgin, wielu fanów nie mogło uwierzyć w jego decyzję. Zespół był na szczycie popularności, a jego płyta "Ficca" sprzedała się w 94 tysiącach egzemplarzy. Lubert był jednak nie ugięty - Zespół zostaje rozwiązany. Od początku rozpad był jednak podejrzany. Według Plotka plan Dody i Luberta wygląda następująco: 1. Grupa trzymająca władzę (Doda, Lubert, Sablewska, Durczak pomijamy stylistki i fryzjerki) postanawiają "uśmiercić" zespół, aby Virgin przeszło do historii jako najpopularniejsza grupa. 2. Powodem rozstania Dody i Luberta ma być ich konflikt na tle osobistym (upozorowany?), który ciężej udowodnić, niż przyczyny zawodowe, bo zespół wciąż odnosił sukcesy 3. Następuje medialne pranie brudów i nagłaśnianie powodów rozstania. 4. Doda i Tomek skupiają się na swoich nowych projektach. Wokalistka nagrywa solową płytę, a muzyk tworzy nowy zespół - Video. 5. Rabczewska i Lubert nie pozwalają zapomnieć ludziom o istniejącym konflikcie i wciąż prowadzą medialną wojnę dedykując sobie obraźliwe teksty piosenek. 6. Polska wierzy, że to nie chwilowy kryzys zespołu, a jego prawdziwy rozpad - cel osiągnięty! 7. Mija niecałe dwa lata i stosunki pomiędzy skłóconymi stronami ocieplają się. 8. Pod koniec 2008 roku Doda zaczyna przebąkiwać o tym, że nie wyklucza wznowienia współpracy z Tomkiem przy projekcie Virgin 9. Królowa i Lubert oficjalnie ogłaszają zażegnanie konfliktu i początek pracy nad nową płytą Virgin 10. Nowy rok przynosi wielkie powrót Virgin - nowy, "hitowy" album, trasa koncertowa i ogromna promocja. 11. Cel zamierzony - wielki sukces Dody i Tomka i miliony na koncie. Misterny plan grupy trzymającej władzę wypalił!

 

Gdy Tomek Lubert ogłosił w 2007 roku, że odchodzi z Virgin, wielu fanów nie mogło uwierzyć w jego decyzję. Zespół był na szczycie popularności, a jego płyta "Ficca" sprzedała się w 94 tysiącach egzemplarzy. Lubert był jednak nie ugięty - Zespół zostaje rozwiązany. Od początku rozpad był jednak podejrzany.

 

Według Plotka plan Dody i Luberta wygląda następująco:

 

1. Grupa trzymająca władzę (Doda, Lubert, Sablewska, Durczak pomijamy stylistki i fryzjerki) postanawiają "uśmiercić" zespół, aby Virgin przeszło do historii jako najpopularniejsza grupa.


2. Powodem rozstania Dody i Luberta ma być ich konflikt na tle osobistym (upozorowany?), który ciężej udowodnić, niż przyczyny zawodowe, bo zespół wciąż odnosił sukcesy


3. Następuje medialne pranie brudów i nagłaśnianie powodów rozstania.


4. Doda i Tomek skupiają się na swoich nowych projektach. Wokalistka nagrywa solową płytę, a muzyk tworzy nowy zespół - Video.


5. Rabczewska i Lubert nie pozwalają zapomnieć ludziom o istniejącym konflikcie i wciąż prowadzą medialną wojnę dedykując sobie obraźliwe teksty piosenek.


6. Polska wierzy, że to nie chwilowy kryzys zespołu, a jego prawdziwy rozpad - cel osiągnięty!


7. Mija niecałe dwa lata i stosunki pomiędzy skłóconymi stronami ocieplają się.


8. Pod koniec 2008 roku Doda zaczyna przebąkiwać o tym, że nie wyklucza wznowienia współpracy z Tomkiem przy projekcie Virgin


9. Królowa i Lubert oficjalnie ogłaszają zażegnanie konfliktu i początek pracy nad nową płytą Virgin .


10. Nowy rok przynosi wielkie powrót Virgin - nowy, "hitowy" album, trasa koncertowa i ogromna promocja.


11. Cel zamierzony - wielki sukces Dody i Tomka i miliony na koncie. Misterny plan grupy trzymającej władzę wypalił!

 

 

Jedną z nielicznych, poza Plotkiem, które chciały tego wszystkiego dociec, była Karolina Korwin-Piotrowska: