MTV EMA 2008 rozdane! Poznaj zwycięzców!

Wczorajsza noc upłynęła pod znakiem MTV EMA 2008. Nagrody najważniejszej stacji muzycznej trafiły w ręce pewniaków, lecz zdarzały się również wielkie niespodzianki. Imprezę poprowadziła energiczna Katy Perry.

 

Największymi wygranymi wczorajszego wieczoru była grupa 30 Seconds To Mars i jej leader Jared Leto. Chłopaki zgarnęli statuetki za Najlepszy Zespół Rockowy i Najlepszy Teledysk do piosenki "A Beutiful Lie", który i Wam bardzo się podobał.

 

Również 2 statuetki powędrowały w ręce "wielkiej powracającej" Britney Spears. Piosenkarka została uznana za Najlepszą Artystkę. Jej ostatnia płyta "Blackout" została uhonorowana jako Najlepszy Album. Szkoda, że Brit nie mogła pojawić się na gali, ale zatrzymały ją obowiązki związane z przygotowaniami do wydania nowego krążka "Circus".

 

Występy artystów mogły być, ale nie powalały. Zabrakło nam Tokio Hotel, które co prawda pojawiło się na rozdaniu, ale nie wystąpiło. Na gali byli Tom Kaulitz i Bill Kaulitz oraz pozostała dwójka. Wielkim zaskoczenie (a może raczej zawodem) był fakt, iż Katy Perry pokonała Jonas Brothers i Miley Cyrus z kategorii Debiut Roku. Czyż byście nie głosowali? ;>

 

Ogólnie było OK, ale chyba trochę...nudnawo.

 

Oto wszyscy zwycięzcy:

 

Najbardziej uzależniający kawałek - Pink "So What"
Najlepszy występ na żywo - Tokio Hotel
Najlepszy artysta rockowy - 30 Seconds To Mars
Album roku - Britney Spears "Blackout"
Debiut roku - Katy Perry
Teledysk roku - 30 Seconds To Mars "A Beautiful Lie"
Artysta Wszech Czasów - Rick Astley
Najlepszy Artysta r&b i hip hop - Kanye West
Nagroda artystów - Lil Wayne
Artysta roku - Britney Spears
Nagroda specjalna "EMA Ultimate Legend" -Paul McCartney
Najlepszy artysta europejski - Emre Aydin (Turcja)

 

W galerii zobaczycie sporą dawkę zdjęć z imprezy. A już dzisiaj oddzielne galerie z Tokio Hotel, Katy Perry i Pink! Zajrzyjcie koniecznie później.

 

 

Więcej o: