Anita Florczak i Kamil Czarnecki odpadli z YCD

Ach, co to był za wieczór! Fantastyczne popisy taneczne, emocje i łzy - to wszystko przeżyli Ci, którzy oglądali wczoraj You Can Dance. Niestety, musieliśmy się z kimś pożegnać. Tym razem odpadli Anita Florczak i Kamil Czarnecki.

 

Było świetnie! Kto nie widział, niech żałuje. Wczorajsze popisy taneczne były na naprawdę wysokim poziomie. Tancerze dostali trudne zadanie, ponieważ tańczyli w stylach, które są im raczej obce. Mimo to świetnie dawali sobie radę.

 

Największe wrażenie zrobili chyba Gabriel Piotrowski i Paulina Jaksim, którzy dostali do zatańczenia taniec współczesny. Poszło im fantastycznie. Szczególnie końcówka robi wrażenie - zwróćcie uwagę jak równo wszystko robią! Agustin Egurrola i Michał Piróg nie mogli wyjść z podziwu.

 

Paulina Jaksim i Gabriel Piotrowski

 

 
 
Nie lada gratką był również występ grupowy. Choreografię ułożył Michał Piróg, więc tym ciekawiej się to oglądało. Oprócz układu stworzył również stroje. Efekt możecie ocenić sami:

 

 
 
W strefie zagrożenia znalazły się 3 pary: Wiola Fiuk i Kamil Czarnecki, Anita Florczak i oraz Jakub Mędrzycki Iza Orzełowska i Michał Pawłowski. Szczęście nie uśmiechnęło się do Anity i Kamila. Oboje byli wzruszeni, ale nie przyjęli werdyktu ze złością - raczej ze smutkiem, że muszą opuścić kolegów.
 

Zgadzacie się z werdyktem widzów?