Oddajcie mi konika, albo na zawsze wyjadę z kraju!

Jola Rutowicz postawiła ultimatum porywaczom jej różowego pluszaka. Plotek wciąż prowadzi poszukiwania. Są efekty.

 

 

Gwiazdeczka nie może znieść rozłąki z najlepszym przyjacielem koniem, który został porwany 5 dni temu (Plotek pisał o tym tutaj). Ciągłe czekanie na wiadomość od porywaczy doprowadziło Jolę do załamania i postawienia sprawy na ostrzu noża - koń się znajdzie, albo Jola wyjeżdża z Polski. Cały kraj wstrzymał oddech.

 

Skąd wiadomo, że koń został porwany? Tak twierdzi Marcin Najman, który zgubił pluszowego konika podczas przewozu bagaży Joli. Twierdzi również, że poszukiwania dobiegają końca:

 

Pętla na szyi porywacza się zaciska. Zostało nam tylko kilka ulic do sprawdzenia - wyznaje Marcin Faktowi.

Pięściarz utrzymuje, że koń znajduje się na warszawskiej Pradze-Północ.

 

Plotek w dniu, gdy dowiedział się, że koń Rutowicz zaginął, ruszył na poszukiwania. Pod specjalny adres konjolizaginal@g.pl mogliście wysyłać informacje o pobycie konia, zdjęcia, i wszystkie poszlaki, które pomogą odnaleźć przyjaciela Rutowicz. Oto co dostaliśmy:

 

Ostatnio widziałem go w Gdańsku jak kłusował razem z innymi koniami. Nie szukajcie go! On jest szczęśliwy bez Joli. "Koledzy" nawet zaakceptowali jego różowy kolor. PS: Zapraszam do Sopotu gdzie koń Joli wystartuje w wyścigu i zrobi większą karierą niż jego była Pani. Tak na poważnie to pozdrawiam całą redakcję bo potraficie takiem newsem rozbawić człowieka :-) - Paweł.
Droga Jolu,
Jolu kocham Cie, jak reszta Twoich fanów dlatego pragnę Ci pomóc. Przeczytałem newsa o Twojej wielkiej tragedii. To straszne że zgubiłaś swojego najlepszego przyjaciela.... i wydaje mi sie ze moge ci pomoc, choc nie mam pewności. Widziałem różowego konika, przy pobliskim śmietniku, był nieco zniszczony, choc dokladnie nie pamietam bo nie zwrocilem wtedy zbytnio uwagi gdyz artykół przeczytałem po przyjsciu do domu. Jolu jezeli konik sie nie znalazł to jesdt mozliwosc ze to byl on. czekam na odpowiedz - maydaywk.witam
marwie sie ze konia joli mogla spotkac podobna historia : - Piotr

 

Co stało się z koniem Jolanty? Czy rzeczywiście jest przetrzymywany przez porywaczy na warszawskiej Pradze? Jeżeli coś wiecie, wysyłajcie info na adres konjolizaginal@g.pl