Malinowska o Rutowicz: Jola jest ciekawym zjawiskiem socjologicznym

Karolina Malinowska mówi szczerze, co sądzi o Jolce.

 

Karolina Malinowska odpadła z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" jako pierwsza, następna była Jola Rutowicz. Obu paniom nie powiodło się, choć prezentują zupełnie inny poziom i styl bycia. W wywiadzie dla "Gali" Karolina szczerze wyznała, co myśli o Joli.


Chyba najlepiej określił Jolę Włodzimierz Szaranowicz: "Nie można robić z niczego wartości, bo gdzieś musi być początek i sens" - powiedziała modelkaSłowa jurora przejdą chyba do historii. Ale nic w tym dziwnego, bo są bardzo trafne i świetnie opisują gwiazdę Big Brothera.


Myślę, że Jola jest ciekawym zjawiskiem socjologicznym, taką reprezentantką dzisiejszej polskiej popkultury. Nie jest to jednak osoba, którą można polecić komukolwiek jako wzór - twierdzi MalinowskaNiestety nastolatki i dziewczęta z podstawówki już zaczęły wzorować się na Jolce, która nie wiedzieć czemu stała się ich idolką. Karolina potrafi jednak odnaleźć w Rutowicz coś "pozytywnego".


Owszem, potrafi być bardzo miła, ale tylko wtedy, kiedy czegoś od ciebie potrzebuje - tłumaczyWidać ludzie, którzy do niedawna mieli z Jolą częsty kontakt, nie mają o niej korzystnego zdania. Widzowie również mieli jej dość, dlatego wyrzucili ją z programu. Najwidoczniej ciężko jest ją lubić.

Więcej o:
Komentarze (59)
Malinowska o Rutowicz: Jola jest ciekawym zjawiskiem socjologicznym
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 60 razy 46

  Proszę nie pisać że Jolka jest idolką dziewczynek z podstawówek.Moja córka ma 13lat i nigdy pani Jolanta nie była jej idolką,moja córka jest mądrą i inteligentną nastolatką.Trzeba takim małolatom czymś zaimponować,a czym Jolka może się wykazać?Głupota i beztalencie ,to nie jest wzór do naśladowania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 21

  zjawisko socjologiczne? raczej PATOLOGICZNE...

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 21

  Ktoś tu napisał, ze Jolka jest szczera do bólu, rety, do bólu i granic swojej głupoty. Nie widziałam bardziej głupszej kobiety w jej wieku, a żyję już trochę na tym świecie.Ta głupota wprawia w zdumienie i niesmak, że to sprzedaje się medialnie, że media promują ten typ debilizmu bez żenady, że w polskie media nie mają zadnej granicy w robieniu szmalu, a przecież powinni trzymać jakis poziom, bo zaleje nas wkrótce fala lateksu,agresji i różowych koników.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  ja apropos tego tekstu o Jolce na cmentarzu,jeżeli to prawda że Ubrana w królicze uszy i ogon pozdrawiała fanów na grobach w dzień zaduszny,jeżeli więc to prawda to dla niej już nie ma ratunku!Jolka zwariowała do końca

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 19

  chyba zjawiskiem paranormalnym

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 19

  JOLA TO DLA MNIE ZERO I DOBRZE SZARANOWICZ JEJ POWIEDZIAŁ

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 18

  zjawisko socjoligiczne ,eleganckie okreslenie na TO

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 16

  rutowiczka to kompletne dno

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 15

  Zgadzam się ze stanowiskiem Karoliny. Jedno jest pewne: Jolka zniknie tak nagle, jak się pojawiła, ale biorąc pod uwagę to, że są dziewczyny, które się na niej wzorują, to można się spodziewać, że nie minie wiele czasu, a zjawi się kolejna puste, lateksowe, sztuczne dziewczę z IQ = minus 200, z tipsami u stóp (tak dla odmiany) i muflonem zamiast jednorożca, które będzie sądziło, że lubienie kogoś oznacza porównanie go do zupy ogórkowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX