Julita Woś opuściła "Fabrykę Gwiazd"!

Szczerość nie popłaca...

 

Polacy nie kochają barwnych ptaków! Taki wniosek nasuwa się po piątkowej gali Fabryki Gwiazd, z której decyzją widzów z akademii wyleciała Julita Woś. Ostatnia najbardziej wyrazista postać wśród finalistów polsatowskiego show.

 

W programie pozostali wyłącznie sprawni wokaliści, którzy po raz kolejny przekonali widzów, że potrafią zmierzyć się z każdym repertuarem. W przyszłości będą świetnym materiałem dla wytwórni płytowych, które znajdą sposób, żeby na nich najlepiej zarobić.

 

Coraz bardziej mgliste w swoim zachowaniu jest jury, które nawet nie próbuje się kreować na kontrowersyjne. Chyba Kayah sama zrozumiała, że jej obecność w tym programie okazała się największym błędem Polsatu.

Tak naprawdę to nie mam się, do czego przyczepić. Wszyscy jesteście genialnymi wokalistami, dlatego od następnego odcinka, będę musiała was oceniać za wygląd i za zachowanie przez cały tydzień w akademii. -powiedziała Kayah.

To prawda. Kayah do perfekcji opanowała przymiotnik "fajny" i chyba już niczym nikogo nie zaskoczy. Nie bez powodu zresztą mówi się za kulisami programu, że pierwszą edycję "Fabryki Gwiazd" wygra Kasia Muszyńska. Najbardziej uzdolniona muzycznie finalistka i do złudzenia przypominająca Alę Janosz . Czyżby Polsat szykował dla wszystkich powtórkę z rozrywki?

 

Jedyną niespodzianką piątkowej gali okazał się Michael Bolton, który pokazał prawdziwą klasę. Zdaniem Plotka to był najlepszy występ tego wieczoru.

 

Najgorzej w rywalizacji o pozostanie w akademii wypadli Roman Lasota i Agata Malcherek. To oni muszą walczyć o głosy widzów. 

Więcej o:
Komentarze (114)
Julita Woś opuściła "Fabrykę Gwiazd"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Julita super!!!!!!!!!! ma nie samowitą urodę jest zgrabna poprostu piękna!!!!!ślicznie śpiewa

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Jedna Doda nam wystarczy.A tak wogóle to program jest ustawiony.Jury już przed programem ma wytypowaną czwórkę do nominacji i wcale nie liczy się ostatni występ jak mówi Sztaba.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 6

  Julicie po prostu czegoś brakuje... ma głos jak dzwon, fajne warunki fizyczne... ale jej sposób bycia może niektórych odstraszać... moim zdaniem nie budzi pozytywnych uczuć, nie chodzi o to, że jest wyzywająca... jest po prostu chamska...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Hm szczerze mówiąc, to ona (Julita) NIE MA głosu, no wybaczcie. Wiem, że jest wyrazista, ale to żaden talent. Każdy może takim być. A co do Kasi Muszyńskiej, to totalnie mi się nie podobało jej wykonanie "Crazy in Love" i szczerze się zdziwiłam, że Marta została na kanapie a ona nie -.-" Przynajmniej Sztaba tam myśli trochę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Głosujecie na KEMORA!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  eee jUlITkA JEST jedyną wyrazistą osobą inni są mętni....szkoda......................
  a i roman ma zostać!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Teraz ten program bez Julity będzie do bani!!!!!!!!!!

 • aga_v

  Oceniono 11 razy 5

  szkoda że odpadła...;( lubiłam ją...no może trochę nie kulturalnie się zachowywała ale ładnie śpiewała ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Życzymy Ci wielkiej kariery, abyś zabłysnęła w Polsce i pokazała na co Cię stać!! JULITA RZĄDZI!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX