Magda Walach pójdzie na swoje?

Życie na walizkach nie służy jej rodzinie...

 

Ceny mieszkań powoli spadają. I choć to nie są najlepsze czasy na inwestycje, to Magda Walach wraz z mężem Pawłem Okraską chcą kupić mieszkanie w stolicy. Para od dłuższego czasu mieszka w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Kabatach. Ale Magda po urodzeniu synka Piotrka zatęskniła za prawdziwym domem. Nic dziwnego, że po rozmowach z mężem zdecydowała się na kupno mieszkania.

 

Życie w wynajmowanym mieszkaniu chyba nikomu się nie podoba. Oboje dużo pracują i raczej nie wrócą już do Krakowa. Dlatego dobrze, że w końcu Magda dała się przekonać do kupna czegoś własnego. Wbrew pozorom więcej na tym zyska niż straci. Jeśli zatęskni za domem mieszkanie, będzie mogła wynająć- opowiada koleżanka aktorki.

 

Walach wymarzony apartament ponoć upatrzyła sobie na modnym wśród polskich gwiazd Wilanowie. Ceny mieszkań w tej części stolicy wahają się w granicach 20 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Ale kwota, którą wyda aktorka na kupno mieszkania nie powinna być dla niej kłopotem, bo sporo kasy zarobiła za udział w Tańcu z Gwiazdami. I słusznie twierdzą znajomi aktorki, że kupno mieszkania to najlepsza inwestycja w czasach kryzysu.

Więcej o:
Komentarze (12)
Magda Walach pójdzie na swoje?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  MAGDA JEST RUDA, ALE PIĘKNA

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Hehe gratuluje oceny - to zdjęcie to jedno z ujęć do 1 serii "Twarzą w Twarz":-) Naprawdę zastanówcie się zanim kogoś negatywnie ocenicie:-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  ale bzdury. przecież ta Pani mieszka w Krakowie. może wyjeżdża często do Warszawy, ale często ją widuję na spacerze z synkiem.

 • brooke_logan

  0

  Ale żeby isć na swoje trzeba zarabuać po nic nie zkapnie

 • Gość: Gość

  0

  PIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  A co zazrościcie jej Plotku??

 • Gość: Gość

  0

  bk. szazy ludzie ktozy zarabiaja duzo mniej maja mieszkania, a ona ktora zarabia napewno ok 10 tys. a nawet jak nie to w 2 tyle maja tyle na miesiac i nie stac ja na mieszkanie

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  W Wilanowie, a nie na, nauczcie się pisać po polsku!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Perły do złotego zegarka?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX