Magda Walach pójdzie na swoje?

Życie na walizkach nie służy jej rodzinie...

 

Ceny mieszkań powoli spadają. I choć to nie są najlepsze czasy na inwestycje, to Magda Walach wraz z mężem Pawłem Okraską chcą kupić mieszkanie w stolicy. Para od dłuższego czasu mieszka w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Kabatach. Ale Magda po urodzeniu synka Piotrka zatęskniła za prawdziwym domem. Nic dziwnego, że po rozmowach z mężem zdecydowała się na kupno mieszkania.

 

Życie w wynajmowanym mieszkaniu chyba nikomu się nie podoba. Oboje dużo pracują i raczej nie wrócą już do Krakowa. Dlatego dobrze, że w końcu Magda dała się przekonać do kupna czegoś własnego. Wbrew pozorom więcej na tym zyska niż straci. Jeśli zatęskni za domem mieszkanie, będzie mogła wynająć- opowiada koleżanka aktorki.

 

Walach wymarzony apartament ponoć upatrzyła sobie na modnym wśród polskich gwiazd Wilanowie. Ceny mieszkań w tej części stolicy wahają się w granicach 20 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Ale kwota, którą wyda aktorka na kupno mieszkania nie powinna być dla niej kłopotem, bo sporo kasy zarobiła za udział w Tańcu z Gwiazdami. I słusznie twierdzą znajomi aktorki, że kupno mieszkania to najlepsza inwestycja w czasach kryzysu.