Justyna Banasiak i Tomasz Prządka wyeliminowani z YCD3

Domyślanie się, kto może jako kolejny odpaść z You Can Dance 3, nie miało sensu. Ktokolwiek by to nie był, strata będzie ogromna. Tym razem na brak szczęścia mogą nalegać Justyna Banasiak i Tomasz Prządka.

 

Michał Piróg był wczoraj najwidoczniej w złym humorze, ponieważ nie podobało mu się nic. Ani samba w wykonaniu Justyny i Jakuba, ani pop Izy i Kamila, ani broadway, który zatańczyli Paulina i Tomek nie powaliły go na kolana. Srogi juror delikatnie zmiękł przy hip-hopie Adrianny Kaweckiej i Gabriela Piotrowskiego, ale oczywiście nie omieszkał złośliwie skomentować ich tańca. Zresztą, ich hip-hop podobał się wszystkim. Jeśli nie widzieliście, możecie zobaczyć poniżej:

 

Adrianna Kawecka i Gabriel Piotrowski:

 

 
 
Wczoraj mocno od Piróga oberwał Michał Pawłowski, który w parze z Wiolą Fiuk tańczył modern. Wiola jest świetna i każdy przy niej wypada blado, ale Piróg nie szczędził Michałowi słów krytyki.
W strefie zagrożenia spośród dziewczyn znalazły się: Paulina Jaksim, Anita Florczak i Justyna Banasiak. Tej ostatniej szczęcie nie dopisało. Wśród panów nominowani byli: Marcin Mroziński, Jakub Mędrzycki i Tomasz Prządka, który nie przekonał do siebie widzów.

 

A tak tańczyli Jakub Mędrzycki i Justyna Banasiak:

 

 
 
A tak tańczą uczestnicy, którzy wczoraj odpadli.
 

Justyna Banasiak

 

Zobacz gorący taniec Justyny

 

Tomek Prządka:

 

Hip hop wg Tomka?
 

Czy Waszym zdaniem byli rzeczywiście najsłabsi?

 

Pamiętaj, aby zagłosować na ciacho tej edycji You Can Dance. KLIKNIJ TUTAJ!