Paulina Lenda - Kim jest czarna perła Mam Talent ?

Zobacz galerię zdjęć i wideo artystki.

 

Co wiemy o Paulinie Lendzie? Niewiele. Jedno jest tylko pewne: to gwiazda programu Mam Talent. Jest ozdobą show, dzięki swojemu charyzmatycznemu głosowi, oraz ostrej promocji jej osoby przez stację TVN.

 

 

Plotek odwiedził oficjalna stronę artystki, aby zgłębić jej "czarną" duszę. Znaleźliśmy bardzo ciekawą informację. Lenda piszę o sobie tak:

A do tego muszę się przyznać, że zawsze ciągnęło mnie do Afryki, do wolontariatu. Jednak muzyka pochłonęła mnie w pełni i muszę odstawić to na bok. :( Ktoś mi jednak podpowiedział, że nie muszę z tego rezygnować? I mogę przecież robić to tutaj. Dlatego marzy mi się zaadoptowanie dziecka z kraju "Trzeciego Świata".

Po czym dodaje :

 

Dodatkowo wciąż poszukuję mojego "czarnego księcia" : ) I pomimo moich chorych ambicji, myślę, że jestem szczęśliwa.

 

Paulina ma bardzo ciekawą barwę głosu, która działa na wielu ludzi kojąco. Nad charyzmatycznym wokalem dziewczyna pracuje od trzech lat. To by wyjaśniało wiele wokalnych wpadek. Na szczęście Lenda wciąż szlifuje coś, co Wojewódzki uważa za diament:

Paulina mogę ci obiecać osobiście, że zabije i zakopię kogoś, kto ci spieprzy karierę w tym kraju. Obiecuję.


Czy faktycznie Paulina ma szansę zostać wielką gwiazda polskiej piosenki? Gwiazdą charyzmatyczną niczym Kayah, do której wielu ją porównuje? Czy jest to tylko promocja kolejnej gwiazdki telewizji, która zgaśnie razem z ostatnim klapsem na planie programu Mam Talent?