Weronika Rosati ma własną kolekcję ubrań!

To ma być hit sezonu...

 

Weronika Rosati na razie nie ma zbyt wielu propozycji filmowych. Ale ma za to szansę na podbicie rynku mody. To nie żart! Teresa Rosati - znana projektantka, a prywatnie matka aktorki - myślała już od dawna o stworzeniu kolekcji sygnowanej imieniem córki. Jak dowiedział się Plotek najnowszą kolekcję ubrań na jesień i zimę będzie można zobaczyć już w najbliższy wtorek w auli Politechniki Warszawskiej na pokazie mody.

Kolekcja "For Weronika" powstała już dwa lata temu, ale dopiero teraz Teresa Rosati postanowiła pokazać ją w całości. Nieoficjalnie wiadomo, że sukienki nie należą do najtańszych. Za jedną trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych, a w sklepie Rosati ubierają się największe gwiazdy polskiego show biznesu. Dlatego trudno się spodziewać, że ubrania z kolekcji" For Weronika" trafią do szaf polskich dziewczyn.

 

Z drugiej zaś strony ciekawe, czy etykieta skandalistki, która na dobre przylgnęła do Weroniki Rosati pomoże jej w promocji tej marki, bo jak na razie to aktorce idzie marnie. Po kolejnych romansach Rosati trafiła na czołówki wszystkich gazet, ale to akurat nie wyszło jej na dobre. Czy kolekcja ubrań to zmieni? Okaże się już niebawem.