W "Gwiazdy tańczą na lodzie" wieje nudą

Wraz z Jolą Rutowicz z lodu zniknęły konflikty i program przestał ciekawić.

 

Niestety pomysły producentów programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" zaczynają się chyba wyczerpywać, bo do tej pory ta, jakby się wydawało, najciekawsza edycja stała się niesłychanie nudna.

 

Większość uczestników doskonali jazdę na lodzie. Agnieszka Włodarczyk za swoje niemalże doskonałe lodowe tango zebrała najwyższe oceny jury. Popisała się także Gosia Andrzejewicz i Rafał Cieszyński, który odważnie wykonał salto.

 

Żadnych postępów nie zrobił za to Konjo. Zrobił za to show. W drugim odcinku programu wystąpił przebrany za Dodę, tym razem natomiast sparodiował Tomasza Jacykowa. Udawał homoseksualistę i łapał za tyłki łyżwiarzy przebranych za kobiety. Miał szczęście, że Jacyków ma do siebie sporo dystansu i podczas występu popłakał się... ze śmiechu.

 

Największym sukcesem Michała Milowicza jest chyba to, że dzięki programowi bardzo schudł. Jeśli dotrze do finału z Michała zostanie tylko szczuplutki Michałek.

 

Prowadząca program Justyna Steczkowska radzi sobie tylko z jazdą do przodu i to tylko, kiedy ktoś trzyma ją za rękę. Mimo to wystąpiła śpiewając jedną ze swoich piosenek. Niestety wokalistka nie zrobiła show na lodzie, jak to zwykła czynić Tatiana Okupnik tańcząc do swoich utworów. Justyna przeniosła nabyte w "Tańcu z gwiazdami" umiejętności na kawałek parkietu, który postawiono na lodzie specjalnie dla niej. Dzięki temu Steczkowska mogła zatańczyć... w butach oczywiście.

 

Prowadząca pouczona przez Dodę w poprzednim odcinku grzecznie zwracała się do "królowej" mówiąc Doda, a nie Dorota - a właśnciwie ostentacyjnie literując pseudonim Rabczewskiej. Ona sama natomiast była z tego wyraźnie niezadowolona. Widać Justyna nie chce sprzeciwiać się Dorotce, by znów nie dostalo jej się od niej. Ale nawet posłuszne zachowanie Steczkowskiej musiało pozostać nieco ironiczne.

 

Z programu odpadła Kasia Burzyńska, co nie zdziwiło chyba nikogo, po tym jak cudem ocalała w poprzednim odcinku i została w programie tylko dzięki Conrado Moreno, który uległ upadkowi i musiał zrezygnować z udziału w show.

 

Jednym słowem - nuda. Ale może was zainteresowało coś w dzisiejszym odcinku show?

 

Więcej o:
Komentarze (64)
W "Gwiazdy tańczą na lodzie" wieje nudą
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Jak tak Doda niech sama łyżwy założy i pokaże co potrafi, a nie pierdzi w swój kiczowaty tron. Tak sie składa, że to ona ocenia uczestników a nikt jej na łyżwach nie widział, pewnie od razu by sie wyłożyła. A Justyna na tyle by prowadzić program jeździć umie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  pfff jestescie HIPOKRYTAMI!!! jak były kłótnie i pyskówki, co mnie osobiście śmieszyło i sprawiało, że z chęcią oglądałem ten program, to wy wielce pikietowaliście, iż to żenada i dno i żal, nie warto oglądać...teraz macie inaczej i znow źle? wy hipokryci je**ani polacy

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  No właśnie, a może napiszecie jak z jazdą na łyżwach radzą sobie jurorzy, którzy tę jazdę oceniają, bo jak na razie wsiedliście do znudzenia na Justynę, która jedna na tyle by prowadzić program sobie radzi.

 • dori192

  Oceniono 15 razy 7

  nuda nuda nuda!!! bez jolki ten program to zenada.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Fabryka gwiazd górą! Tam dopiero pyskówki odchodzą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  nie ma jolkki to wieje nudą ,przestalam to oglądac

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  zgadzam sie... zaczyna byc nudno...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Jolka wracaj na lód, bo wieje NUDĄ. Nie ma już co i kogo oglądać. NUDA - NUDA.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  nie oglądam tego nudne to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX