Książkiewicz traci kontrolę podczas seksu!

W takich momentach jest "poza świadomością".

 

Weronika Książkiewicz coraz bardziej zaskakuje wszystkich swoim seksualnym wyzwoleniem i szczerością. Całkiem niedawno aktorka przyznała się do tego, że uprawiała seks w samolocie, a teraz okazuje się, że w sytuacjach intymnych traci poczucie kontroli nad rzeczywistością. Na pytanie Borysa Szyca, która z polskich gwiazd najgłośniej zachowuje się podczas aktu seksualnego, aktorka odpowiedziała bez namysłu.

 

W takich momentach jestem poza świadomością, więc nie wiem czy krzyczę- mówi Weronika.

 

Koleżanki Książkiewicz były bardziej zachowawcze. Ale Weronice rozmowy o seksie nie sprawiają żadnej trudności. Ciekawe, co myślą o tym sąsiedzi aktorki, którzy nieraz z pewnością wsłuchiwali się w to, jak aktorka jest "poza świadomością". Cóż, być może dla Weroniki dobrym rozwiązaniem byłby pomysł Dody, która wyciszyła swoją sypialnię!

Więcej o:
Komentarze (66)
Książkiewicz traci kontrolę podczas seksu!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 81 razy 51

  Tak tak, w samolocie, na dworcu, w mięsnym i w publicznym szalecie miejskim. To w stylu tej pożal się Boże gwiazdy jednego sezonu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 23

  coś mi się wydaje, że ta niby gwiazdka jest non stop poza świadomością. Ja zresztą też jestem poza świadomością jak jej słucham. Wtedy sąsiedzi walą w ścianę żebym przestał wyć i nie rzucał szklankami o podłogę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 17

  Słowa słowami, czyny czynami. Ci co najwięcej i najgłośniej gadają o seksie, najczęściej mają problemy w sprawach łóżkowych. Fantazjować każdy potrafi, tylko nie wszyscy latają z tym do gazet. Cóż, taka rola "artysty". Musi coś klepać, żeby było o nim głośno, a nic tak rozgłosu nie nada, jak klepanie o bzykaniu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 17

  Dzieci to czytają i widzą ten obrazek z cyckami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  Pytam poważnie. Kim jest ta kobieta?

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  Przy moim joysticku p.Ksiazkiewicz napewno nie stracilaby kontroli. Nie bede sie chwalil, ale moge na nim uniesc pelne wiadro wody. Dlatego mysle, ze byjalaby sie ona na nim jak na hustawce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 13

  Im facet z grubszym portfelem tym Książkiewicz bardziej poza świadomością:))))))))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 12

  No, Weroniko, Ameryki nie odkryłaś z tym odmiennym stanem świadomości. Nie bez związku Francuzi określają orgazm jako "małą śmierć" (le petit mort).

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Ksiazewicz gratuluje odwagi!!!nie chce cie martwic ale nie robisz na mnie wrazenia.Szkoda tylko ze twoja mamusia musi cie ogladac i co rano zastanawiac sie czy ktos dzisiaj ja zaczepi jak bedzie szla po bulki do sklepu!!!kobieto masz brak szacunku do siebie!!!!wspolczucia!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX