Josef Hedinger w Polsce!

To jego piosenka doprowadziła do łez Michała Piróga...
Koncert Hedingera To jego piosenka doprowadziła do łez Michała Piróga... Josef Hedinger to 19-latek z Los Angeles, muzykę kocha od dziecka. Jest także autorem wszystkich tekstów. W grudniu pierwszy jego koncert w Warszawie. Wszystko zaczęło się od słynnego odcinka programu You Can Dance, emitowanego w telewizji TVN, w którym występ jednego z uczestników castingu - Jakuba Mędrzyckiego, do łez wzruszył Michała Piroga. Doskonały taniec Kuby, ale także piękna liryczna wpadająca w ucho piosenka pod tytułem "About being alone", wywarły nie tylko na jury, ale i na telewidzach wielkie wrażenie. Josef Hedinger to 19-latek z Los Angeles, muzykę kocha od dziecka. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11-latek. Młody artysta specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także eksperymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip-hopu. Piosenka "About being alone" już podbija polskie rozgłośnie radiowe. W grudniu artysta wystąpi z pierwszym koncertem w Warszawie.

 

Wszystko zaczęło się od słynnego odcinka programu You Can Dance, emitowanego w telewizji TVN, w którym występ jednego z uczestników castingu - Jakuba Mędrzyckiego, do łez wzruszył Michała Piroga . Doskonały taniec Kuby, ale także piękna liryczna wpadająca w ucho piosenka pod tytułem "About being alone", wywarły nie tylko na jury, ale i na telewidzach wielkie wrażenie.

 

Josef Hedinger to 19-latek z Los Angeles, muzykę kocha od dziecka. Jest także autorem wszystkich tekstów. Josef rozpoczął naukę śpiewu i gry na pianinie już jako 11-latek. Młody artysta specjalizuje się w melodyjnych balladach, uwielbia także eksperymentować, dlatego jego muzyka to jedyna w swoim rodzaju mieszanka soulu, R&B i hip-hopu. Piosenka "About being alone" już podbija polskie rozgłośnie radiowe.

W najbliższy piątek artysta przyjedzie do Polski, zaś w grudniu wystąpi z pierwszym koncertem w Warszawie.