Która polska gwiazda uwielbia seks w samolocie!

Seks dodaje skrzydeł...

 

Polskie gwiazdy są coraz bardziej wyzwolone. Nic dziwnego, że chętnie opowiadają o swoich seksualnych fantazjach. Niektórym nawet udaje się je spełniać. Okazuje się, że niebanalne pomysły ma Weronika Książkiewicz. Aktorka na pytanie Borysa Szyca, która z polskich gwiazd lubi seks w samolocie zdobyła się na odlotowe wyznanie.

 

W samolocie kochałam się dawa razy- opowiada Weronika.


Na szczęście nie tylko Weronika wpadła na taki pomysł. Bo jej nieco starsza koleżanka Edyta Górniak również miewa odlotowe potrzeby.

 

Próbowałam się kochać w samolocie, ale było za mało miejsca- przyznała Edyta.


Cóż uprawianie seksu w samolocie może być nie lada wyzwaniem. Ale jak słusznie zauważyła Edyta Górniak pokład samolotu może być faktycznie niewygodny. Tym bardziej, że w samolocie ciężko o intymność. Dlatego Plotek jest ciekaw, jak Weronice Książkiewicz udało się znaleźć ustronne miejsce w chmurach . Która z gwiazd lubi jeszcze kochać się w samolocie? Na te i na inne pytania odpowiedź znajdziecie w Rankingu Gwiazd!

Więcej o:
Komentarze (53)
Która polska gwiazda uwielbia seks w samolocie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Nie wiem jak mona kochać się w samolocie? Miewam różne pomysły, ale tego nie udałoby mi się zrealizować, za to uprawiałam sex z chłopakiem w innych środkach lokomocji, auto to standard, ale pociąg-hu, hu. Wracaliśmy z Warszawy do Wrocka, o 3-ej rano nam się zachciało i w pustym przedziale wzięliśmy się do roboty, bałam się tylko konduktora ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Która polska gwiazda ma najbardziej nasrane we łbie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  to moze dlatego ostatnio dwoch kolesi nie polecialo jednym samolotem , bylo za malo miejsca na sex?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  ciekawe jak taka Książkiewicz znalazła się w programie? Może to z Rinke była w samolocie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Która polska gwiazda ma najmniej rozumu?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  najglupsze show jakim nas raczy TV !!!!lans i promowanie watpliwych gwiazd(oprocz Gorniak)...a glupoty o nich to tak naprawde nikogo nie obchodza!!!pleta trzy po trzy byle sciagnac kase!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  KSIĄŻKIEWICZ ŚCIEMNIA BO CHCE SIĘ W TEN SPOSÓB WYPROMOWAĆ. NIKT NIE WIERZY W TAKIE BAJECZKI.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Ja bym zadała tym "divom" pytanie: Która z was nie jest dziw..ką i nie rozłożyła nóg dla dobra kariery? To by było dobre pytanie, które z pewnością pozostałoby bez odpowiedzi ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Ten program jest niżej krytyki . Płacą ciężkie pieniadze kobietom które nic mondrego poza głupotą nie wnoszą szczególnie Górniak się kompromituje a pozostałe za pajacowanie otrzymują honorarium.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX