Najbardziej niedeocenione gwiazdy?

A może po prostu znane z tego, że są znane? Zobacz ich "wybitne" osiągnięcia!

 

Kojarzy ich prawie każdy - od lat próbują zrobić karierę. Wkładają w to mniej lub więcej pracy, a starania przynoszą różne efekty. Czy w końcu uda im się dotrzeć na szczyty?

 

1. Ula Dębska

Niektórzy znają ją tylko jako dziewczynę Mroczka. A co Ula osiągnęła zawodowo? Zagrała w serialu "Plebania" i to jej największy jak do tej pory sukces, no chyba, że zaliczanie wszystkich bankietów i imprez jest dla niej równie wielkim dokonaniem.

 

 

2 . Łukasz Płoszajski

Pseudo-przystojniak i pseudo-amant. Aktor jednej roli w serialu "Pierwsza miłość" i pośmiewisko pierwszej show "Jak oni śpiewają". Powinien chyba pogodzić się z faktem, że nigdy nie uda zrobić mu się wielkiej kariery. My żadnego potencjału w nim nie widzimy.

 

 

3. Elżbieta Jędrzejewska

 

Czy to nazwisko cokolwiek wam mówi? Nie? Nam również. Jednak kojarzymy tę panią z drobnej rólki w serialu "Samo życie" i kilku reklam telewizyjnych. Aktorka, która ma już 40-stkę na karku, chyba opuściły ambicje. Zamiast zadbać o własną karierę pcha się ona po darmowe drinki na bankietach i imprezach. Daleko na tym nie zajdzie.

 

 

4. Mikołaj Krawczyk

 

"Totalne bezguście i największy medialny klown" - tak piszą o nim internauci. Ciężko się z tym nie zgodzić. Dawno temu Mikołaj zagrał epizodyczną rólkę w "Klanie", dziś jest "gwiazdą" serialu "Pierwsza miłość". Ma kilka fanek i wydaje się, że sodówka mocno uderzyła mu do głowy. Całkowicie niesłusznie niestety.

 

 

5. Katarzyna Zielińska

 

Gra w serialu "Barwy szczęścia" i występuje w reklamach i we wszystkich możliwych show telewizyjnych. Dziwimy się, że w ogóle jej tam chcą, bo przecież Kasia to mało interesująca osoba. Naszym zdaniem brak jej charyzmy. Niestety bez wystarczającej siły przebicia bywa dziś ciężko.

 

 

6. Monika Jarosińska

 

Od lat gra w serialu "Samo życie" i poza kilkoma drobnymi rólkami w innych serialach nie udało jej się osiągnąć więcej. Ale Monika jest także wokalistką i wydaje się, że na to powinna teraz postawić. Ma świetny głos i powinna przestać grać w kiepskich serialach. W końcu żadna z niej aktorka.

 

 

7. Marysia Góralczyk

 

Zabłysnęła w filmie "Bellissima", ale szybciutko zgasła. Poza kilkoma epizodycznymi rólkami i udziale w programie "Gwiezdny cyrk" nie osiągnęła nic więcej. Ma ładny biust, więc nie pozostaje jej nic więcej jak reklamowanie biustonoszy. Widać, do tego została stworzona.