Amerykańska premiera High School Musical 3 - FOTO

16. października późnym wieczorem (u nas w nocy) odbyła się wilka premiera High School Musical 3. Pojawiły się wszystkie największe gwiazdy tego filmy, czyli Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale i Corbin Bleu. Zobaczcie całą masę zdjęć!

 

To było dopiero wydarzenie! Po serii europejskich premier, przyszedł czas na wielką imprezę w USA. Było mnóstwo ludzi, cała masa fanów i paparazzi, którzy tylko zrobili niesamowitą ilość zdjęć. Dzięki temu Kotek może Wam dzisiaj pokazać, jak tam było.

 

Odtwórcy bohaterów HSM z nastoletnich gwiazdek stali się symbolami nowego pokolenia aktorów. Rozpoznają ich niemal wszyscy na całym świecie. Zac Efron jest notorycznie wybierany najprzystojniejszym młodym aktorem, a dziewczyny uważa się za najlepiej ubrane. Świat stoi przed nimi otworem.

 

Gwiazdami wieczoru byli oczywiście Zac Efron i Vanessa Hudgens, którzy wyglądali przepięknie:

 

 

Uwagę wszystkich przykuła nowa fryzura Ashley Tisdale:

 

 

Corbin Bleu i Monique Coleman świetnie bawili się na czerwonym dywanie:

 

 

Reżyser filmu, Kenny Ortega, był dumny ze swojego dzieła i swoich aktorów:

 

 

Szkoda, że nas tam nie było...

 

HSM3 - Filmik

 

Fani na całym świecie wprost nie mogą się doczekać dnia, w którym zobaczą "High School Musical 3: Ostatnia klasa". Nie przyjdzie im długo czekać, gdyż film trafi na ekrany kin już w piątek 24. października. Głosów bohaterom filmu udzielają polskie gwiazdy, a wśród nich Łukasz Zagrobelny. Wokalista również wykonał w duecie z Hanią Stach piękną piosenkę "Ty i Ja", która już jest hitem.

 

 

 

Ku uciesze fanów prawdopodobnie powstanie czwarta część HSM. Niestety, uwielbiani na całym świecie młodzi aktorzy, nie wystąpią w niej. Zostawiają pole do popisu młodszym kolegom.

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

Zac, Vanessa i Ashley na paryskiej premierze HSM3

 

High School Musical na lodzie

 

Sunday School Musical - kopia HSM?