Marcin Szymański: Będę śpiewającym fryzjerem!

Marcinowi Szymańskiemu spadł kamień z serca..

 

Marcin Szymański ma świadomość, że to jego przysłowiowe pięć minut. Finalista polsatowskiego show stara się jak najlepiej wykorzystać swój czas, który pozostał mu w Fabryce Gwiazd. Od tygodnia walczy o głosy widzów, żeby nie odpaść z programu. Plotkowi udało się porozmawiać z Marcinem o jego marzeniach i o tym jak czuje się po ujawnieniu porno taśm.

 

Mam świadomość, że ludzie o tym mówią. Dla mnie to bardzo ważna sprawa, bo po pięciu latach zrzuciłem z siebie ogromny ciężar. Cieszę się z tego, że potwierdziłem wszystkie plotki, że się ujawniłem. Zgłosiłem się do tego programu, żeby jak najwięcej się nauczyć, mam braki głosowe i akademia jest dla mnie ogromną szansą, żeby je nadrobić. Nie chcę, żeby ktoś pomyślał o tym, że chcę być gwiazdą, bo lubię śpiewać, ale mam przed sobą naprawdę dużo pracy. W przyszłości zależy mi na tym, żeby połączyć ze sobą mój zawód fryzjerski z estradą. To dwie moje wielki pasje i nie zamierzam z żadnej z nich rezygnować. - opowiada Marcin Szymański w rozmowie z Plotkiem.

 

Marcin przyznaje, że po ujawnieniu całej afery poczuł ulgę, ale nie obyło się też bez łez i wzruszenia. Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół jest gotowy do tego, żeby iść dalej. Finalista nie chce jednak rezygnować z fryzjerstwa, bo dla niego jest ono tak samo ważne jak śpiewanie. Czy to oznacza, że otworzy nowatorski zakład, w którym będzie śpiewał klientom do ucha?

Więcej o:
Komentarze (29)
Marcin Szymański: Będę śpiewającym fryzjerem!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  Marcinie,życzę ci powodzenia w programie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują Marcina a w ogóle go nie znają! Chłopak ekstra śpiewa, fajnie wygląda a mimo wszystko wszyscy ciągle gadają o jego udziale w filmach! Ludzie przestańcie roztrząsać historię! Skupcie się na muzyce! 3mam kciuki za Marcina i mam nadzieję, że wygra dziś z Julitą, bo jest po prostu lepszy!:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  Marcin jest najlepszy! 3majmy kciuki! i głosujmy:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  szkoda go bo płaci teraz za błędy młodości

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 11

  Moim zdaniem marcin jest super.. i ambitny i wogóle,.... najciężej pracuje w FG ... widać że mu zależy i sie stara... a wy w nim widzicie tylko jego błędy... jest naprawde świetną osobą i podoba mi sie jak śpiewa... chciałabym mieć takiego przyjaciela jak on.... chociaż moi są zajebioza... Marcin trzymam kciuki:** julita do domu paszła!!!! głupia czarna doda:/;/ Marcin głosuje na ciebie..... jesteś extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  myślę,że dziś w programie powinien zostać Marcin. Nie mam nic do Julity ale głosowo jest słabsza od Marcina. Także ja głosuję na niego

 • milka1992

  Oceniono 15 razy 9

  Gościu sam jesteś żałosny! Gdyby tak mnie uczesał ;) a to co zrobił kiedyś nie powinno go skreślać taraz. Spoko koleś.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Ale ciacho o pięknym głosie :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  TeDe i Bisiorek nie powinni siedzieć w jury. Nie znają się na muzyce, mają wąskie horyzonty. Tede krytykuje, bo nikt już nie chce słuchać jego muzyki, więc chamskimi odzywkami próbuje sie wypromować, wogóle nie porafi wypowiedzieć się na tematy związane z muzyką i śpiewem. Sztaba dobrze powiedział Bisiorkowi, żeby kupił sobie płyty karaoke, bo na aranżach się nie zna, wogóle na niczym się nie zna, puszczać muzykę potrafi każdy, nawet 5-letnie dziecko. Nie rozumiem, jak można takich ludzi wybrać na jurorów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX