Kontrowersyjna sesja Urbańskiej! Foto

To nie jest Playboy, tylko Viva. Też jesteśmy zdziwieni.

 

Plotek nie wie, co mam myśleć o tej dziewczynie. Powiedzmy sobie szczerze, kolejny raz Urbańska wbiła sobie sama gwóźdź do medialnej trumny. Kiedy w niepamięć poszło skandaliczne zachowanie w Jak Oni Śpiewają (Po ogłoszeniu wyników, Natasza nie pogratulowała zwyciężczyni I edycji, tylko zeszła ze sceny z niezadowoleniem), kiedy w niepamięć poszły fochy i gwiazdowanie, Urbańska znów robi wszystko, aby jej nie lubić. Owa sesja zdjęciowa jest po prostu niesmaczna. Rozumiemy, że chciała się podzielić z całą Polską stanem błogosławionym, ale bez przesady.

 

A Viva jeszcze, oprawiła to wszystko w złotą okładkę z kuszącym (niby) napisem "Viva De Luxe" i dodała kilka próbek kremów. Szkoda, że nikt nie pomyślał, że jak się odwróci kartkę, gdzie Urbańska leży prawie nago, zobaczymy postać Jana Pawła II. Wszak wiadomo, że dziś mija 30 lat, od kiedy Karol Wojtyła został papieżem.

 

Lubisz wiedzieć, co dzieje się u gwiazd i gwiazdek? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami, najnowszymi zdjęciami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ