Gwiazdy wspierają Kasię Klich!

Trzy wielkie autorytety radzą Kasi Klich, która napisała ostatnio o swoim artystycznym samobójstwie.

 

Słowa, które Kasia Klich napisała ostatnio na swoim blogu wstrząsnęły mediami i wywołały poruszenie.

Jako artystę uśmiercono mnie już tyle razy, że mój limit "żyć" chyba się już wyczerpał. Jestem w tak głębokiej depresji, że stojąc dzisiaj na balkonie zaczęłam rozważać zakończenie całej tej gehenny. Ja - Kasia Klich - wokalistka, która przez piosenki chciała podzielić się z ludźmi swoją wrażliwością - nie mam już siły na dalszą walkę... Dziękuję Tym, którzy byli dla mnie życzliwi - napisała wokalistka

 

Plotek poprosił o wypowiedź trzy kobiety będące wielkimi muzycznymi autorytetami: wokalistki Marylę Rodowicz i Ewę Bem oraz znającą polski rynek muzyczny jak mało kto Elżbietę Zapendowską. Panie odniosły się do słów Kasi Klich następująco:

 

Maryla Rodowicz

Nie wiem skąd się ta depresja wzięła u Kasi i czemu ktoś uśmiercał ją artystycznie. Domyślam się, że może chodzić o niewystarczające przebicie się do rozgłośni radiowych z nowymi utworami, ale to temat bolesny dla wielu artystów. W ogóle ten zawód wymaga odporności słonia przy wrażliwości motyla, a to nie jest łatwe. Zresztą nic nie jest łatwe w dzisiejszym świecie. Życzę wyjścia z doła.

 

Ewa Bem

Pani Kasiu. Czytałam fragmenty Pani wypowiedzi. Naturalnie,jako piosenkarka jestem już u mety, więc nie nęci mnie i nie rozczarowuje własna nieobecność w radiach komercyjnych,jednak trwam przy własnych, solidnych poglądach artystycznych i, choć dziś wydają się nic nie warte, jestem z nich dumna i tak już pozostanie. Nikt mi nie mówił,że będzie łatwo! Zawód, który obie wykonujemy jest piekiełkiem, z którego jest jeden ratunek... śpiewać dla publiczności. Sama wiesz, Kasiu, że śpiewanie na scenie to malutki procent tej roboty. Wiesz też,że tu nie ma nic "na zawsze", choćby Świat przez chwilę ukląkł przed Tobą. Świat wstanie na nogi i szybko klęknie przed kimś innym, ale Ty , jeśli kochasz, co kochasz...przecież kochać nie przestaniesz. Boli, jak cholera,jeśli serce i praca, oczekiwania i nadzieje, szlag trafia. To dotyczy każdego człowieka. Naturalnie Artysty bardziej, bo duszę ma wrażliwszą. Zatem...sama nie wiem, czy można to jakoś podsumować. Każdy z nas ma jakiś balkon, który mógłby go uwolnić od trosk, ale też każdy ma przed sobą kolejny dzień, który jednak zwycięża poprzedni, zły. Tule całym sercem Kasiu.

 

Elżbieta Zapendowska

Myślę, że Kasia Klich należy do wrażliwych artystek, które nie są rozpieszczane przez media. Jej muzyka nie jest lansowana, ale artysta musi mieć mocny kręgosłup. Czas pokaże, czy Kasia sobie poradzi, ale powinna wziąć się w garść.

 

Plotek podpisuje się pod wszystkimi słowami otuchy i wsparcia dla Kasi Klich i życzy jej wszystkiego dobrego.

 

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Gwiazdy wspierają Kasię Klich!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Piękne słowa Pani Ewy Bem! Królowa polskiego jazzu, respekt!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  najstarsze zawody świata - nuu, nazwijmy je sprzedawnictwem, zawsze będą w kabinach sterowniczych świata, zwłaszcza w trudno dostępnych a wielkopopytnych światkach - a toć takym jest ten muzyczny / szołbyznesowy. zatem niestety wkracza dylemat : miłość do dźwięku czy miłość do popularności i pląsań? zatem pozostaje mi jedynie życzyć Kasi i wszystkim muzykantom siły, siły oraz siły a pewnym człowiekom na pewnych stanowiskach mądrości i odbierania muzyki (!!) przystosowanymi do tego narządami ;> poważam ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Oj, niedobrze! Trzymaj się dzielnie, Kasiu! Nie daj się!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  to bardzo miłe, że takie gwiazdy się wypowiedziały

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  trzymam kciuki za Klich, ale faktycznie - chodzi o to, by się teraz nad nią użalać? bez przesady! Niech się weźmie w garść. Zwróciła już na siebie uwagę tą swoją wypowiedzią

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  KURCZE SZKODA DZIEWCZYNY BO MA FAJNE POSENKI:(((nIE MA NIKOGO KTO MÓGŁBY JEJ POMÓC????????TO SĄ LUDZIE KTÓRZY LANSUJA DODĘ A TAKĄ KAŚKĘ TO NIE MA KTO???sWIAT NA GŁOWIE JUZ STANĄŁ:(((

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Ale teraz to nie rozumiem, mają zacząć ją pokazywać w mediach z litości? ze strachu że sobie coś zrobi? Zauważcie, że wypowiedzi Pani Maryli, Ewy i Eli sprowadzją się do tego żeby wzięła się w garść a nie użalała się nad sobą. Nawet ewentualny koniec kariery to nie powód do samobójstwa. Jest młoda ładna to pracę może sobie znaleźć. Jest wiele osób w o wiele gorszej sytuacji, więc się już nie roztkliwiajmy nad biedną bogatą dziewczynką.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Kasiu ja uwielbiam twoje kawałki!! Dla takich osób jak ja powinnaś się podnieść z dołka!!! Moze to dosyc malo skromne ale szczere

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Poznajmy się, a cała depresja pójdzie w zapomnienie!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX