Marcin Szymański wyleci z "Fabryki Gwiazd"?

Polsat przywołał jurorów do porządku...
 
To był pierwszy odcinek "Fabryki Gwiazd", w którym jurorzy próbowali obudzić się ze snu. Na razie idzie im kiepsko, ale widać, że po rozmowie z szefostwem Polsatu wzięli sobie ich uwagi do serca.
 

Jako pierwszy zabłysnął Tede, który raz był nudny i przepraszał Kayah bukietem kwiatów za swoje sprośne dowcipy o kobietach. Po czym kilkanaście minut później przywdział wizerunek Dody i w otoczeniu kilku dziewczyn atakował finalistów polsatowskiego show wrednymi komentarzami. I choć raper próbuje być kontrowersyjny, to jak na razie idzie mu marnie.

 

Atmosferę programu na samym końcu podgrzała Kayah, która chyba nie lubi Dody. Tak przynajmniej można wywnioskować po ataku jurorki na Julitę Woś. Piosenkarka wypomniała finalistce udział w Barze, a z jej podejściem do kariery najlepiej spełniłaby się jako modelka lub uczestniczka konkursu piękności. Kayah nie widzi dla Julity miejsca na estradzie jako wokalistki.

Ten program jest dla ludzi śpiewających, a ciebie interesuje tylko scena - powiedziała Kayah.

 

Nic dziwnego, że Julita Woś znalazła się na ławce zagrożonych. Ale widzowie nie będą mieli łatwego wyboru, bo poza nią na tej samej liście znalazł się Marcin Szymański, najbardziej znany z afery porno i przy okazji  pilny uczeń akademii. Chłopak naprawdę się stara i choć Kayah dwa tygodnie temu wybaczyła Marcinowi "grzechy z przeszłości", to teraz chce się go pozbyć z programu.

Polsat ujawnił również, że pod koniec października w show wystąpi Michael Bolton. Z Fabryki Gwiazd odpadł Marcin Maliszewski!

Więcej o:
Komentarze (135)
Marcin Szymański wyleci z "Fabryki Gwiazd"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  A jak kayah zagrała w reklamie herbaty, co to miało wspólnego z wokalem? Czysta chałtura i pogoń za banknotem.

 • sabina83

  Oceniono 19 razy 17

  mogę się zgodzić z tym że jury jest beznadziejne to fakt, wypowiedz kayah co do Julity po co ona miesza w to przeszłość a co jej bar przeszkadzał.Sztaba super -każdy by tak zrobił

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  Wczorajszy program był żenadą spowodowaną przez Jury szczególnie to po prawej stronie. Wypowiedzi, zachowanie Tede oraz Marcina jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Patrząc na nich mam wrażenie że świat muzyki w jakim się obracają rządzi cwaniactwo i prostactwo. Nie przypominam sobie abym usłyszał jakiekolwiek konstruktywną opinię tych osób.
  Przypomina mi się sytuacja z Kubą Wojewódzkim którego przerosła rola Jury na Światowym Idolu robiąc z siebie błazna chciał zabłysnąć. On wyciągnął z tego wnioski co można zobaczyć w programie „Mam Talent”, który ogląda się z przyjemnością właśnie ze względu na Jury. Jeszcze mała uwaga dla Pani „Kayi” uważam że jest Pani tam by nie oceniać życia osobistego uczestników tylko ich występy, wyrzucanie kogoś z programu za to co mówi a nie za to jak śpiewa to chyba jakaś pomyłka, chyba że się mylę i konwencją programu jest coś innego.
  Albo to co się pojawiło w ostatnim programie to droga jaką wybrał Polsat do podniesienia oglądalności?

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  bardzo bym chciała zeby Marcin został w programie ludzie co to kogo obchodzi kim był kiedys wazne ze pracuje i jego praca w programie nie idzie na marne

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  no ! tede to na maksa Tandeta ! Kurna ! rudzie naprawde ladnie spiewaja ! a ten idiota jest żałosny! faktycznie ta akcja z tymi kwiatami i dziewczynami to masakra ! ,,Tak Tede" :D ;D :D Pozdr

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  Brawa dla Pana Dutkiewicza - rzeczowo, z klasą. Tede ucz się od lepszych...

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  W fabryce gwiazd poziom psuje tylko i wyłącznie jury. Gadające łby które same powinny się jeszcze wiele nauczyć, łącznie z Kayah, bo żadna z niej super wokalistka. Przecenia się każde z nich, jury do wymiany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  tede srete.ciekawe jak by on śpiewał.wogóle co to za jury pfyy

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  A mi się wczorajszy odcinek w ogóle nie podobał, ludzie świetnie śpiewają, dlatego powinno być więcej śpiewu, może w grupach do tego powinni śpiewać jak w innych edycjach. Jury wszystko psuje, na Tede nie da się patrzeć i słuchać jego wypowiedzi. A w szczególności te akcje z kwiatami i 3 dziewczynami, przecież to żenada była. Uczestnicy są świetni, ale te jury i dłużące się komentarze bardzo przeszkadzają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX