Nudni jak flaki z olejem - Ranking polskich prezenterów

Od najnudniejszych do tych całkiem strawnych...

 

Wracasz do domu po ciężkim dniu i włączasz telewizor. Masz ochotę się zrelaksować, pośmiać, dostarczyć sobie miłych wrażeń. Pora się obudzić albo ograniczyć do zagranicznych programów. W Polsce niestety poziom jest żenujący. Na szczęście są wyjątki, na nieszczęście: potwierdzają one smutną regułę. Oto nasi wspaniali prowadzący, na których już po prostu nie możemy patrzeć.

 

1. Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz. (Jak ONI Śpiewają?)

czyli laleczka-cukiereczek i wiecznie młody lovelas

 

Żeby wytrzymać z tym duetem przez więcej niż kwadrans, to trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy albo np. pół litra pod pachą, a do tego nie namawiamy, więc lepiej wyłączyć telewizor. Kasia jest tak słodziutka, że lepiej oglądać program przed kolacją, z kolei Krzysztof Ibisz wciąż stara się pokazać, że jest młody i fajny. No nie da się oglądać.

 

2. Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski. (Taniec z Gwiazdami)

Pani solaro-siłownia i śmieszny macho

 

Plotek nie ma nic przeciwko dbaniu o siebie. Sam chodzi na basen trzy razy w tygodniu i nie stroni od zajęć fitness. Jednak we wszystkim trzeba znać umiar. Kasia Skrzynecka najwyraźniej ma z tym problem. Wciąż poprawia swoją muskulaturę, a potem odpręża ją kąpielami słonecznymi. Tymi sztucznymi rzecz jasna. Efekt? W niedzielne wieczory na ekranach telewizorów pojawia się pomarańczowa pani, która opowiada głupawe anegdotki, które w ogóle nie są śmieszne. Jej kolega nie jest gorszy. Uparcie walczy z czasem i kilogramami. Kiedy udało mu się wygrac z tym drugim, chętnie pokazuje klatę i przypomina o tym, że wciąż jest fajnym facetem. Wszystko to okrasza rzecz jasna idiotycznymi żarcikami. No nie da się oglądać.

 

 

 

3. Karol Strassburger. (Familiada)

Dowcipniś

 

Karola przedstawiać nikomu nie trzeba. Pan Familiada słynie z tego, że w każdym programie opowiada jakiś dowcip, który każdy już dawno słyszał i to w dużo ciekawszym wydaniu. Oprócz tego to człowiek o czułym i wrażliwym sercu. Interesuje się losem każdego z uczestników programu. "Kasiu, gdzie pracujesz?", "Co zazwyczaj kserujesz w pracy?", "Marku, kim jesteś z wykształcenia?". I tak od wielu, wielu lat. Bez żadnych zmian. A jednak ktoś to jeszcze ogląda... No nie da się oglądać.

 

 

 

4. Czarek Pazura. (Strzał w dziesiątkę)

Po prostu Czaruś...

 

Czarek zawsze miał ten urok osobisty. To pewnie nim oczarował swoją 21-letnią ukochaną. Co roku uwodzi nim podczas polsatowskiego Kabaretonu, a później przeniósł to do programu "Strzał w dziesiątkę." Jak widać, zatrudnianie go strzałem w dziesiątkę się nie okazało, bo teraz są problemy z oglądalnością. Na szczęście mamy też pozytywny przykład.

 

 

 

5. Dorota Wellman i Marcin Prokop. (Dzień Dobry TVN)

Ostra jak brzytwa i niedojrzały chłopiec

 

To duet idealny. Aż trudno uwierzyć, że tak dobrze można się dotrzeć. Ona konkretna, zorganizowana, wesoła, ale wymagająca. On: niedojrzały chłopiec, który lubi oglądać ładne dziewczyny, podjadać pyszne jedzenie i gadać o samochodach. Razem stworzyli coś, na co warto popatrzeć nawet wtedy, kiedy nic się nie dzieje. Gratulujemy! Plotek jest pod wrażeniem. No to chętnie oglądamy!

 

 

 

6. Marcin Prokop i Szymon Hołownia. (Mam Talent)

Niedojrzały chłopiec raz jeszcze i drugi chłopiec - tym razem miły, ułożony, ale psoty też lubi

 

Okazuje się, że Marcin Prokop sprawdza się w duetach. Nie tylko z Dorotą Wellman radził sobie świetnie. I choć przez długi czas ludzie powątpiewali w to, czy Szymon Hołownia kojarzony do tej pory z różnymi tematami ale na pewno nie z rozrywką, podoba, to dał rade chłopak. I to naprawdę świetnie. Tych też chętnie oglądamy.

 

 

A których prowadzących wy nie lubicie najbardziej?

 

Zapisz się na newsletter Plotka i bądź zawsze na bieżąco!