Maciej Durczak chce pogodzić się z Dodą

Tylko oni jeszcze się nie dogadali...

 

To było jedno z największych rozstań w polskim show biznesie. Doda ponad dwa lata temu odeszła z zespołu Virgin i porzuciła swojego managera Macieja Durczaka. Oboje od tamtego czasu unikają ze sobą kontaktu. I choć Rabczewska już nieraz dała do zrozumienia byłym współpracownikom, że poradzi sobie doskonale bez nich, to dotąd nie miała okazji, żeby się z nimi pogodzić. Wyjątkiem jest Tomek Lubert, który pojednał się z Dodą kilka tygodni temu. Nic dziwnego, że w końcu przyszedł też czas na Maćka.

Nie będziemy tworzyć sztucznej sytuacji pod prasę. Doda już dawno zadomowiła się na rynku pod własnym szyldem, a ja również pracuję nad własnymi projektami. Nigdy nie było mowy o wojnie pomiędzy nami. Ale jeśli będzie okazja to z pewnością pogodzimy się. To normalne, że ludzie się rozchodzą i działają na własną rękę- opowiada Maciek Durczak w rozmowie z Plotkiem.

Durczak jest przekonany, że Doda już dawno zapomniała o przeszłości. Dlatego nadszedł czas, żeby się pogodzić. Być może w przyszłości zwaśnione strony powrócą do współpracy? Choć o reaktywacji Virgin fani mogą raczej zapomnieć.