Dygant pozna amerykańską Nianię. Wideo

Już dziś dojdzie do spotkania Agnieszki Dygant z Fran Drescher. "SuperNiania" też wpadnie?

 

"SuperNiania" nie została zaproszona, ale płakać nie będziemy. Wystarczy nam Fran Dreschner amerykańska aktorka, która wcieliła się w postać niani Fran. Nie oszukujmy się, Dreschner jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Mówimy oczywiście o postaci pomocy domowej.

 

Fran Dreschner to amerykańska aktorka, która ukończyła Queens College na wydziale aktorskim. Jest producentką i scenarzystką. Po raz pierwszy wystąpiła w filmie "Gorączka Sobotniej Nocy".

 

Wszyscy jednak kojarzą Dreschner z różowej i przebojowej roli pomocy domowej. Jako Fran, rozbawiała widzów na całym świecie, także w Polsce. Nikt jednak nie przypuszczał, że za postacią dowcipnej niani, kryje się tragiczna przeszłość. W 1985 roku, aktorka została ofiarą brutalnego napadu na jej dom. Bandyci wtargnęli na posiadłość aktorki, obezwładnili męża i zgwałcili Dreschner oraz jej przyjaciółkę, która przebywała wówczas w domu aktorki. Musiało minąć wiele lat psychoterapii, aby Fran wróciła do aktorstwa i normalnego życia.

 

Plotek podziwia aktorkę, która była odtwórczynią głównej roli w serialu oraz jego producentką. W 2005 roku rozpoczęto drugą serię przygód niani w serialu "Living with Fran"

 

Plotek oczywiście wybiera się na dzisiejsze spotkanie i niebawem pokaże wam relację wideo z tego wydarzenia.

 

Wersja amerykańska:

 

 

 

Wersja polska. Gościnny udział zespołu Feel: