Edyta Górniak mówi Dodzie NIE!

Wojna pomiędzy piosenkarkami wciąż trwa...

 

Edyta Górniak i Doda nie pałają do siebie sympatią, a od festiwalu "TopTrendy" jest jeszcze gorzej. Na początku lipca obie piosenkarki wystąpiły w Operze Leśnej na tej samej estradzie, ale tylko występ Edyty Górniak zobaczyli widzowie Polsatu. Dlaczego? Gdy na scenie pojawiła się Doda, zepsuły się przekaźniki wizji.

Jak twierdzą wtajemniczeni zawiniła pogoda! Wtedy też Rabczewska zażartowała sobie, że Górniak przegryzła kable.


Niestety, Edyta nie ma aż takiego poczucia humoru i jeszcze bardziej wkurzyła się na Dodę. Nic dziwnego, że gdy Polsat rozpoczął kompletowanie składu gości specjalnych do 4 edycji Jak Oni Śpiewają, zawrzało. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z gości "JOŚ" miała być Rabczewska. Ta wiadomość dotarła do Edyty i piosenkarka rozpętała awanturę w produkcji programu. Stwierdziła, że nie będzie siedziała nigdy obok Dody w żadnym programie.


Polsat musiał zrezygnować z pomysłu zaproszenia Rabczewskiej do "Jak Oni Śpiewają". Z tego samego powodu Doda nie pojawiła się w Rankingu Gwiazd!

 

Jak widać Edyta Górniak nie przepada za Rabczewską i unika z nią kontaktu. I choć spotkanie obu pań mogłoby być bardzo ciekawym wydarzeniem, to jak widać Polsat chce zaoszczędzić sobie kłopotów.

 

Lubisz wiedzieć, co się dzieje w polskim showbiznesie? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami i materiałami wideo KLIKNIJ TUTAJ